Connect with us

Новости региона

критерії якості ᐉ Народна ПравдаЕфіри матчів зараз є на багатьох ресурсах. Інша річ, що не скрізь вони якісні. Щоб було приємно дивитися футбол, онлайн-трансляції мають відповідати певним критеріям. До основних можна віднести такі:

  • Затримка. Вболівальник повинен бачити події, що відбуваються на полі, одномоментно з їх настанням. Процес передачі сигналу настільки влаштований, що за замовчанням потрапляє на екрани із запізненням у 3-5 секунд, але не більше.
  • Загальна якість картинки. У відео має бути хороша роздільна здатність. Артефакти, мутне зображення неприпустимі.
  • Великі плани. Також важлива якість масштабування у ході онлайн-трансляції футболу. Потрібно, щоб вона відбувалася на ключових моментах гри.

Через специфіку трансляції матчу все, що відбувається на полі, неможливо. Але повна відсутність звукового супроводу це погано. Також можна наголосити на наявності повторів найважливіших моментів змагання. Вони мають бути доречними та своєчасними.

Таким чином, знайти відповідний ефір матчу для максимально комфортного перегляду гри досить складно. Далеко не на всіх ресурсах відеотрансляції відповідають усім критеріям якості. Тому до вибору потрібно підійти уважно.

Новини футболу сьогодні: як знайти добрий джерело

Якщо людина стежить за футболом, вболіває за улюблену команду та аналізує чемпіонати, то їй не обійтися без свіжих новинних матеріалів про найважливіші події, пов’язані зі спортивною дисципліною. Новини футболу сьогодні пропонує багато інформаційно-розважальних ресурсів, але не на всіх можна знайти справді цінну інформацію. Як правило, чогось обов’язково не вистачає. Або є лише короткі зведення про останні події, або, наоборот, їх надто мало та надмірно багато уваги приділено аналітиці. Через це знайти відповідний сайт відповідної тематики буває складно.

По-справжньому хороший джерело новин футболу сьогодні має містити справді всеосяжну інформацію:

  • факти;
  • цікаві події;
  • інтерв’ю;
  • аналітику;
  • прогнози.

Все це має бути в рівних пропорціях, не повинно бути перекосу в один бік. Тільки в такому разі ресурс буде цікавим та корисним.

Ще один важливий момент – авторитетність джерела. Мається на увазі, що там не публікуються невірогідні відомості, фейки та клікбейтні матеріали без серйозного інформаційного навантаження.

Автор ua-football: Олександр Риженко – https://twitter.com/Theryzhenko

Источник

Comments

Новости