Connect with us

Культура

Крістіна Агілера записала саундтрек до фільму «Мулан» (Відео) – Українські новини


Український співак Володимир Дантес, який увірвався після довгої перерви в світ шоу-бізнесу з сольним проектом DANTES, випустив новий хіт «Однокласниця».

Прем’єра пісні і кліпу відбулася сьогодні, 18 серпня, на YouTube-каналі Володимира.

Що вийшов кліп, для співака є самим творчим, адже дуже сильно занурює в атмосферу особистого. «Ця робота про те, про що ми давно забули. Про те, що було колись вперше », – зазначає Дантес.

Володимир вирішив написати пісню, в якій буде відчуватися ностальгія, по тому, чого вже ніколи не буде вперше. «До мене прийшла ідея пісні, завдяки якій можна було б занурився в спогади і ніби побувати на шкільній дискотеці» – розповів співак.

А створити те, що хотів артист, допомогла юна співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва). Раніше Яна написала для Дантеса треки «Більш-менш» і «Тепер тобі 30».

“Життя коротке. Цінуйте кожен момент »: Христина Соловей презентувала новий трек (Відео)

«Я їхав в машині і подумав про те, що в нашому житті мало чого буде в перший раз. Чогось такого, чого б я сильно здивувався. Перший поцілунок, від якого у тебе підкошуються ноги, перший «Чупа-чупс», жуйка «Turbo», перекладні татуювання. У наш час не здивуєшся газованих напоїв. А тоді «Yupi», кола, кіндер сюрпризи, колекція бегемотиків, політ в літаку, поїздка в інше місто, вихід на сцену – все було неймовірно і в перший раз », – говорить DANTES.

джерело

Comments

Новости