Connect with us

Культура

Кращий друг людини: захоплюючі книги про тварин (Фото)


 • 1

  Джек Лондон "Біле Ікло"

  Історія життя Білого Ікла, напівсобакі-полуволка з далекої північної глушіні, Який покинувши рідний канадський Північ и відправівся пізнаваті "цівілізацію".

 • 2

  Антон Чехов "Каштанка"

  "Каштанку", написання в 1887 году, по праву можна вважаті одним з найвідомішіх оповідань А. П. Чехова. За однією з версій, твір Було Створено на основе реальної історії, что стало зі знаменитим дресірувальніком В. Дурова. Завдяк Цій історії автор написавши свою Власний, доповнено ее безліччю вігаданіх деталей.

 • 3

  Гавриїл Троепольскій "Білий Бім Чорне Вухо"

  Широко відома повість про собаку, розумного, доброго сетера Біме, и про людей, добрих и злих, якіх зустрічає Бім. Автор прістрасно захіщає усе живе на Землі, говорити про величезне відповідальність людини перед природою.

 • 4

  Ернест Сетон-Томпсон "Розповіді про тварин"

  Збірки оповідань Сетона-Томсона про тварин. "Дикі тварини, як я їх знаю" (1898), "Життя тих, на кого полюють" (1901), 8-томну працю "Життя диких звірів" (1925-1927) и ін.

 • 5

  Альфред Брем "Життя тварин"

  Альфред Едмунд Брем (1829-1884), німецький зоолог, в своєму популярному праці "Життя тварин" узагальнів Величезне материал з біології тварин. До первого тому видання увійшов нарис про царство тварин и материал по п & # 039; ятнадцяти загонів (з розбівка на сімейства) ссавців.

 • 6

  Джек Лондон "Майкл, брат Джеррі"

  Тяга до подорожей, допітлівість и величезне бажання відшукаті свого брата заставил ірландського тер & # 039; єра Майкла проникнуті на борт пароплава. Дружба з ЛЮДИНОЮ допомогла Майклу Вижити в Морське поході, а Незвичайна кмітливість Зроби тер & # 039; єра Бажанов здобіччю для міслівців за сенсаціямі. Альо при будь-якому повороті долі Майкл вірів, что рано чи Пізно ВІН и брат знову будут разом.

  Американський письменник Джек Лондон по праву вважається Класика світової літератури. Его талант оповідача підкорює чітачів різного віку, а герої его творів – відважні, шляхетні и сповнені любові до життя. "Майкл, брат Джеррі" продолжает Історію про двох тер & # 039; єрів, Чиї імена стали символом дружби и відданості.

 • 7

  Бернгард и Міхаель Гржимек "Серенгеті не винних померти"

  Батько і син Гржимек все своє життя Присвятої охороні природи, и головного чином тварин Африки.

  Серенгеті – національний парк в Танзанії. Про ті, чому треба охороняти Африканська тварин, Яким Шляхом це можна сделать, а такоже про мужніх людей, Які Присвятої своє життя борьбе за охорону тварин, про карколомні польоти над порожніли, про поїздкі на машині в Самі нетрі Африки розповідають авторизованого в життя без Книзі.

 • джерело

  Comments

  Новости