Connect with us

Культура

Компанія Apple купила права на зйомки документального фільму про Біллі Айлиш – Українські новини


Новини культури:Режисер "Зоряний воєн 9" обещает продемонструваті фанатам Нові аспекти проявити Сілі.

У фільмі "Зоряні Війни 9: Скайуокер. Восход" Шанувальник знаменітої космічної саги Належить Побачити Нові прояви Сілі, Які могут сподобатися далеко не всім.

Про це рассказал в інтерв'ю видання Vanity Fair режисер Джей Джей Абрамс.

"Було дуже важліво, щоб ми не просто відтворювалі, что ві Вже бачили, но додали Нові елементи, Які, як ми знали, приведуть до сказу Деяк фанатів и схвілюють других. І среди ціх нововведень не просто Нові Способи Виконання традіційніх для ціх фільмів Дій, будь то погоні або битви на світловіх мечах и Всього в тому Дусі. Ми Хотіли переконатіся, что ця картина такоже продемонструє аспекти Сілі такими способами, Які Виходять за рамки того, что ві бачили Ранее ", – сказавши ВІН. Абрамс отказался уточніті деталі.

Як Неодноразово запевнялі творці, "Зоряні Війни 9" завершують Історію клану Скайуокерів. Подалі розвиток знаменітої франшизи буде відбуватіся Вже без їхньої участия.

"Ві труси. Заліште ляльку": актор з "Мандалорца" заступівся за малюка Йода (Фото)

У створенні фільму брали участь Біллі Лурд, Оскар Айзек, ДЕЙЗІ Рідлі, Марк Хемілл, Люпіта Ньоні, Адам Драйвер, Донал Глісон, Кері Расселл. Образ яка померла Ранее Керрі Фішер НЕ БУВ відтвореній с помощью спецефектів, були вікорістані НЕ увійшлі Ранее ні в одні з епізодів сцени.

джерело

Comments

Новости