Connect with us

Культура

Koktebel Jazz Festival 2019 Вперше пройде нема на МОРСЬКИЙ узбережжі – Українські новини


Новини культури: У цьом году фестиваль Koktebel Jazz буде проходити на Трухановому острові в Києві з 6 по 8 вересня.

Про це повідомляється на странице заходу в Facebook.

"Свято буде назіватіся" Джаз Коктебель: творча дача ", а локаціях станут Труханів острів, пляж и майданчик Південного Берега Києва, де на три дні" буде Створений Справжній Крим ". Криму такоже буде присвячено окрема резиденція, де будут Зібрані проекти и колаборації Кримська художників, надані возможности для нетворкінгу.

"Ми Проведемо творчу відпустку на дачі и запрошуємо вас прієднатіся! Ми Хочемо відпочіваті, тестуючі Нові формати и проекти, тому зберемо в одному місці много новой музики, поезії та перформансів, кінопоказів, майстер-класів та зустрічей з цікавімі людьми І, само собою, послухаємо класний Джаз ", – йдет в Повідомленні.

Організаторі такоже зазначаються, что в 2020 году Koktebel Jazz Festival повернеться на берег Чорного моря.

На Луганщині стартував Міжнародний фестиваль "Музика і діалог"

"Ми знаємо и Розуміємо, что для дуже багатьох концерти на березі моря стали невіддільнімі від Koktebel Jazz Festival, и Ми можемо Сказати, что в 2020 году обов'язково повернемося на берег прекрасного Чорного моря. Ми получил кілька пропозіцій и підготуємося заздалегідь, тім более что у Мі маємо кілька хороших Ідей и потенційніх хедлайнерів ", – поділіліся планами організаторі.

Нагадаємо, в 2018 году Koktebel Jazz Festival проходив в Чорноморську.

джерело

Comments

Новости