Влада Великобританії переглянула візові правила і тепер готова приймати неповнолітніх переселенців з України, навіть якщо вони подали заявку на в’їзд до країни без батьків, або інших повнолітніх родичів.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на ВВС.

Британський уряд переглянув правила лише для тих підлітків, які вже подали заявки на отримання візи. Щоб забезпечити їхню безпеку, вони зможуть жити лише у сім’ях їх родичів, або людей, добре знайомих з їх батьками.

У виняткових випадках неповнолітні отримають можливість поселитися в сім’ї спонсора, з яким вони раніше не були знайомі, але тоді потребуватимуться ретельні перевірки безпеки та спеціальне схвалення уряду і місцевої влади.

Офіційний представник британського уряду зазначив, що у МЗС вивчають можливість поширення програми і на тих неповнолітніх українців, які поки що не подали заявки на в’їзд.

Раніше повідомлялося, що приплив українських біженців до країн єврозони може зменшити нестачу робочої сили. На сьогодні близько 7 млн ​​біженців покинули Україну, багато хто сподівається знайти довгострокові можливості трудоустрою у 27 країнах ЄС.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.