Connect with us

Культура

книги, Які Варто Прочитати – Українські новини


Новини культури:Реакція музикантів віклікала посмішку у багатьох Користувачів мережі.

Як відомо, група (O) представила свою конкурсну пісню "Там, куди я йду". Виступ колективу состоялся в Першому півфіналі Нацвідбору Євробачення-2020, Який проводівся 8 лютого 2020 року. Однако, за результатами Голосування Суддів и глядачів, група (O) набрала 5 балів и не пройшла до фіналу конкурсу. Альо Це не Завада колективу потрапіті під пріціл Хейтер.

Трек "Там, куди я йду" настолько добро Вівче, что нашли Чима причин для звинувачений в плагіаті. Програш в пісні нагадала меломанам Уривки композіцій Pitbull, Ida Corr, Meghan Trainor, Red Hot Chili Peppers и даже ONUKA. І відповідь артістів, зокрема, солісткі групи (O) Ольги Чернішової, що не заставил чекати: на інстаграм странице опублікувалі фрагменти треків и предложили вібрато, на якові пісню найбільше схожа їх.

"Плагіат чи ні? Нам накидали много пісень, на Які нібіто схожий наш програш з трубами. Як думаєте, Який варіант краще? Гортанні и пиши 2, 3, 4, 5, 6, 7 або свой вариант!"- предложили представник (O) в мережі.

"Євробачення-2020": ставши відомій порядок віступів фіналістів Нацвідбору

До слова, Вже в суботу, 22 лютого, в Україні состоится грандіозній фінал національного відбору на Євробачення-2020. За можлівість представляті державу на міжнародному шоу позмагаються Krut, Jerry Heil, Gо_A, David Axelrod, KHAYAT и TVORCHI. Оцінюваті їх Виступи будут Глядачі и зоряні судді – Віталій Дроздов, Андрій Данилко та Тіна Кароль.

джерелоComments

Новости