Connect with us

Культура

Книга Оксани Забужко "Your Ad Could Go Here" увійшла в список найбільш очікуваніх новинок The New York Times – Українські новини


Новини культури:Збірка оповідань Оксани Забужко "Your Ad Could Go Here" увійшла в список найбільш очікуваніх новинок The New York Times.

У США опублікувалі збірку оповідань української пісьменніці Оксани Забужко Your Ad Could Go Here. Як зізналася сама письменниця, вона винна булу буті на Презентації в Нью-Йорку, но через необходимость введення карантинних ЗАХОДІВ цього не став.

"Є и хороші новини – сегодня в США Вийшла в світ моя Your Ad Could Go Here ( "Тут могла буті ваша реклама") – власне, я зараз винна булу буті в Нью-Йорку на Презентації, запланованій БУВ тур по стране до кінця травня, квитки куплені, афіші надруковані, – но, на жаль, як писали колись в казку, не тут то було", – написала Забужко на Facebook.

За ее словами, на сайті Women Writers, Women Books можна Прочитати однойменне оповідання.

Незабаром Вийди новий апокаліптічній роман Олега Сенцова

Нагадаємо, Швейцарський газета Tages Anzeiger включила роман Оксани Забужко "Музей покинутих секретів", написаний в 2009 году, в списку 20 найкращих романів століття.

джерело

Comments

Новости