Connect with us

Культура

кліп групи Nirvana зібрав мільярд переглядів (Відео) – Українські новини


Новини культури:Сьогодні, 27 грудня, состоялся реліз чотірьох україномовних треків, что увійшлі до альбому "мріяти НЕ шкідліво".

Назва четвертого студійного альбому Виконавця влучно опісує его творчий шлях в цьом году. Монатік удалось втіліті свою заповітну мрію – в перший день літа артист зібрав найбільшу концертну площадку України НСК "Олімпійський", враз небаченім сучасним шоу.

Кроме того, в рамках всесвітнього туру "LOVE IT Ритм" він відвідав більше 20 стран и ставши дере вітчізнянім артистом, якому удалось презентуваті свою програму на інноваційному майданчик столице Великобритании – Indigo at the О2. У день концерту БУВ Оголошення sold out.

Монатік такоже ставши дере співаком з стран СНД, которого запросили в офіс глобальної радіостанції Apple Music и Beats 1 в Лос-Анджелесі.

Так, виконавець решил НЕ зупінятіся на досягнутості и Войти в новий творчий рік з україномовнімі синглами.

Подарунки від нашої команди НЕ закінчуються. Спеціально для Вас ми випустили EP з пісень, якіх ви чека в течение двух років.Мі отримай масу прекрасних емоцій и спогадів, Якими ділімося з Вами, – презентував мініальбом Монатік на особістій ​​странице в Інстаграме.

"Голос країни 10": відомій третій зоряний тренер проекту (Відео)

До складу альбому увійшлі Чотири композіції: "мріяти НЕ шкідліво", "Свято наближається", "Батькам", "Краса".

джерелоComments

Новости