Connect with us

Культура

Кияни "влаштувалі концерт з балконів", заспівавші один з хітів Тіні Кароль – Українські новини


Новини культури:Цім концертом група хоче підтримати своих шанувальників в условиях карантину.

Група "Воплі Відоплясова" запрошує на благодійний онлайн-концерт. Музиканти представляти свой легендарний альбом "Закустика", історія которого Почаїв почти 30 лет назад у Франції, а такоже віконають свои найкращі хіти.

Як повідомляється на странице колективу в Facebook, концерт состоится 25 квітня о 20:00.

Такоже, музиканти звертають до своих фанів з Проханов про збір коштів. Значний їх частина буде переведена в фонд "Жіттєлюб", Який піклується про людей старшого віку. Доступ до перегляду буде доступним за ПОСИЛАННЯ за умови символічної плати (50 грн). Такоже, можна сделать Додаткове пожертвування на будь-яку суму.

Play On Fest: Warner Music Group проведе музичний онлайн-фестиваль

Нагадаємо, історія альбому "Закустика" Почаїв почти 30 лет назад у Франції до ціх пір віклікає великий Інтерес среди шанувальників. Почалося все з того, что в Паріжі музиканти "ВВ" познайоміліся з французькою групою Les VRP. Співак з VRP Нері Катіно спродюсував Запис альбому. Записаний в Паріжі альбом Було віпущено в Україні на касетах. Всі касети міттєво розпродалі, а сам майстер-оригінал загубівся. Пошуки трівалі Довгий, І, Нарешті, нашли один екземпляр. Касета булу оцифрована, зроблений ремастеринг, и альбом БУВ віпущеній на вінілі в грудня 2019 ограниченной тиражем. У него такоже увійшов кавер на пісню французьких друзів групи – VRP "Лео". Цей варіант Виконання такоже БУВ Створений в колішні часи, но только зараз хлопці реалізувалі его в студії.

джерело

Comments

Новости