Connect with us

Культура

Кіану Рівз вручити статуетку на премії "Оскар 2020" – Українські новини


Сюй Чуань Юн приїхав в Україну, щоб вчитися вокалу у кращих. Уже протягом двох років він живе і вчиться тут – зараз юнак є студентом Київського університету музики ім.Р.М.Глієра. За проектом «Голос країни» хлопець стежив давно, переглядав випуски в мережі Інтернет ще вдома, і мріяв заспівати на українській сцені. Для того, щоб взяти участь в проекті, він активно вивчав українську мову, і, за порадою вчителя з вокалу, на сліпі прослуховування вибрав пісню групи ОЕ «Не твоя війна».

У студії «Сніданку» Сюй виконав її в прямому ефірі і зізнався провідним, що українські пісні дуже схожі на рідні йому китайські – такі ж мелодійні і ліричні: «Мені дуже подобається творчість групи «Океан Ельзи», а ще українські народні пісні – я вивчив вже їх багато. Мені б хотілося якось заспівати на сцені "Голосу країни" ще й китайську народну пісню«.

На батьківщині Сюй мав власний музичний бенд, в якому був солістом. Будинки брав участь у вокальних конкурсах і фестивалях. Але незважаючи на це, участь в «Голосі країни» для нього – видатне і особлива подія, до якого хлопець готувався кілька років. Він вражений досвідом і професіоналізмом тренерів вокального шоу і вірить, що тут його навчать співати так, як ніде в світі. На питання ведучих, де планує залишитися хлопець після того, як завершить навчання, сором'язливий Сюй відповів: «В цьому році я отримаю диплом, але поки ще не знаю, де саме буду будувати свою кар'єру: в Україні чи Китаї. Час покаже«.

Після завершення ефіру хлопець зізнався, що поїхав так далеко за втіленням мрії, щоб батьки ним пишалися. У Китаї в основному всі сім'ї багатодітні, і за традиціями діти повинні допомагати і піклуватися про батьків похилого віку. Сюй в сім'ї єдина дитина, а тому відповідальність за майбутнє сім'ї тільки на ньому. Він хоче, щоб мама і тато пишалися своїм сином, і весь світ побачив, що його вибір не був марним.

«Випадок в гримерці»: Осадча показала, як спокушає Горбунова (Фото)

Нагадаємо, ювілейний сезон вже відзначився сильними голосами і неординарними тембрами, за які розгорілася неабияка боротьба між тренерами ще в першому випуску програми. За результатами другого дня сліпих прослуховувань, лідерами стали MONATIK і ПТП з NK, вони завоювали в свої команди по три учасники, команда Дана Балана поповнилася двома учасниками, а Тіна Кароль забрала до себе тільки одного.

Comments

Новости