Connect with us

Культура

Кіану Рівз став автором коміксу про безсмертний воїна по імені Берсеркер – Українські новини


Джерела з голлівудською кіностудії Universal запевняють про те, що компанія має намір укласти контракт з американським актором гавайського походження Джейсоном Момоа і зняти його в десятої частини франшизи «Форсаж».

Як повідомляє портал We Got This Covered, Зірка «Аквамена» може зіграти головну роль в популярному бойовику, що досить незвично.

На жаль, поки немає точної інформації про те, що Момоа запропонують зніматися саме в «Форсажі 10», або це може бути один з численних спін-оффов, які знаходяться зараз в розробці.

Сам Джейсон ніяк не прокоментував інформацію про свій майбутній проект, але якщо актор і справді стане частиною кримінальної франшизи, це стане по-справжньому круто, адже 40-річна зірка блокбастерів і екшенів є одним з найпопулярніших голлівудських акторів. Завдяки його роботі в супергеройському фільмі «Аквамен», стрічка була визнана найуспішнішою адаптацією коміксів у всесвіті DC.

Нагадаємо, що в американському бойовику на даний момент зіграли актори світового рівня. Серед них Вин Дизель, Пол Уокер, який в 2013 році загинув в ДТП, Мішель Родрігес, Тайріз Гібсон, Джейсон Стейтем, Кріс Бріджес, Джордана Брюстер, Дуейн Джонсон, Курт Рассел, Люк Еванс, Шарліз Терон, Хелен Міррен.

Прем’єру «Не час помирати» можуть відкласти на цілий рік

Відомо, що в дев’ятій частині до касту приєднаються Джон Сіна і Майкл Рукер, а також актори з «Форсажу 3: Токійський дріфт» – Лукас Блек і Сон Кан, герой якого загинув в цій картині.

https://www.youtube.com/watch?v=0SOIomXwKTw

Як повідомлялося раніше, Він Дізель допускає, що «Форсаж 10» «розтягнутий» на два фільми. Також є інформація про те, що Галь Гадот несподівано «воскресне» в «Форсажі 10».

джерелоComments

Новости