Connect with us

Культура

Кіану Рівз прочитавши сценарій "матриці 4" і поділівся дерло враження (Відео)


Новини культури:Участь в зйомки Лоуренс Фішберн поки залішається під харчування.

Актор роздражнів шанувальників, назвавши сюжет четвертого фільму про Нео дуже амбітнім.

За Останній рік Кіану Рівз не раз дівували фанатів несподіванімі Виступ и цікавімі вісловлюваннямі. Не стали вінятком и его слова, сказані в розмові c представником порталу Entertainment Tonight. Кореспондент Нішель Тернер підловів актора перед спеціальнім показом фільму "Готуйся до війни", на корій Рівз прийшов у супроводі сестри – продюсера драми Каріні Міллер.

Актор трімався скоромної, но у відповідь на питання про довгоочікуване продовження "матриці" признал, что Вже прочитавши сценарій и Вкрай схвільованій поворотами сюжету, Які чекають его персонажа.

Це дуже амбітно. Як воно и має бути! – зауважів Рівз.

Сара Хайланд попрощалася з серіалом "Американська Сімейка" (Фото)

І ЦІ слова можна вважаті Вагомий обіцянкою, Аджея попередні частини "матриці" з шкірних разом виходом на все більш високий рівень. Перший фільм Зробив прорив в науково-фантастичних бойовики, а "Матриця: Перезавантаження" і "Матриця: Революція" создали у Всесвіті фільму складаний міфологію.

До речі, "Матриця 4" порадує глядачів такоже зустріччю з Керрі-Енн Мосс, яка грає роль Трініті. Правда, если взяти до уваги, что в третій части персонаж Мосс гине, складно Сказати, Наскільки значний буде ее роль в Майбутній картині.

Точна дата прем & # 039; єри чергової частини "матриці» не назівається, но відомо, что ее вихід запланованій на 2022 рік.

джерело

Comments

Новости