Connect with us

Культура

Кіану Рівз и Керрі-Енн Мосс розповілі, чому вірішілі взяти участь в зйомки фільму "Матриця 4" – Українські новини


У розмові з журналом Empire виконавці ролей Нео и Трініті розповілі, что для них пропозіцію зіграті в четвертому "матриці" стало несподіванкою – як и для багатьох фанатів. Обидвоє підкреслілі, что Якби НЕ сценарій, написаний Ланою Вачовскі в співавторстві з Девідом Мітчеллом, напевно б засумніваліся, что Наступний фільм Взагалі потрібен.

"Ніколи не думала, что цею фільм Взагалі состоится. Я даже НЕ припускала, что Щось подібне є в работе. Коли мені дали ознайомітіся зі сценарієм, и я побачим, что це дуже цілісна робота неймовірною глибінь, Зроблено c великою майстерністю, то відразу подумала : "Та це Справжній подарунок". Я булу дуже рада ", – розповіла Керрі-Енн Мосс.

Кіану Рівз теж похвалив сюжет продовження, зізнавшісь, что історія, якові придумала Вачовські, дуже зворушіла его. За его словами, кіно буде НЕ Менш актуальним, чем найперш частина Серії.

Самим очікуванім сиквелом 2021 року стало "Веном 2"

"Сценарій – це єдина причина, по Якій я Взагалі погодівся. Знову попрацюваті з Ланою Було чудово, а зйомки я надовго запам'ятав. І мені здається, что в Цю Історію закладені Досить Важливі думки, Які послужать нам всім їжею для розуму", – зазначилися Кіану Рівз.

Дату Вихід фільму "Матриця 4" в прокат поки що НЕ вітрімувалі – реліз як и Ранее запланованій на кінець травня дві тисячі двадцять один-го. Виробництво фільму прізупінілі в березні, проти, за данімі ЗМІ, Warner Bros. сподівається вернуться до зйомок у ліпні.

Comments

Новости