Connect with us

Культура

Kazka представила чорно-білий кліп на трек «Пісня Смілівіх Дівчат» (Відео) – Українські новини


Виконавець ролі вченого Шелдона Купера в американському ситкомі «Теорія великого вибуху» зізнався, що рішення піти з серіалу далося йому нелегко.

«Теорія великого вибуху» – один з найбільш відомих ситкомов XXI століття, і багато в чому це заслуга американського актора Джима Парсонса, який зіграв егоїстичного вченого Шелдона Купера.

Джим Парсонс зізнався, що перед закриттям серіалу відчував себе виснаженим і вже тоді знав, що не підпише контракт на подальші сезони. 47-річний актор просто не зміг впоратися з вантажем звалилися проблем в особистому та професійному житті.

На подкасті актора Девіда Теннанта, відомого за серіалом «Доктор Хто», Парсонс розповів, що на нього звалилося все відразу – і спектакль за власною п’єсою, і репетиції, а також смерть улюбленого собаки актора: «Я був виснажений«.

Після смерті улюбленця знаменитість очікували нові біди. Джим послизнувся під час роботи на сцені і зламав ногу. Актор відчував себе на краю прірви.

«Принц з Беверлі-Хіллз» стане драмою: Вілл Сміт готує новий серіал

У підсумку актор вирішив не поспішати і спокійно подумати над тим, як бути далі.

Нагадаємо, «Теорія великого вибуху»Американський ситком, створений Чаком Лоррі і Біллом Преді. Прем’єра серіалу відбулася 24 вересня 2007 на каналі CBS, а показ фінального сезону завершився вчора, 16 травня 2019 року.

джерелоComments

Новости