Connect with us

Культура

Каннський фестивалю в 2020 року НЕ буде – Українські новини


 • 1

  Джек Керуак "В дорозі"

  Одним з найбільш вражаючіх романів про подорож є роман американського письменника Джека Керуака. Цей роман є своєрідній путівник для кочівніків-бітніків (слово придумано письменником Джеком Керуаком). Роман "В дорозі" – це полуавтобіографія, яка представляет собою художнє опис подорожі двох друзів, Сал Парадайз и Дін Моріарті, по сполучення Штатам Америки.

  Двоє нерозлучніх друзів перетінають Америку уздовж и поперек, одягнені абіяк, смороду пересуваються на попутних вантажівках, по шляху вжівають наркотики, корістуються услуг жінок легкої поведінкі. Прочитавши Цю книгу, вам захочеться кинути все на світі, одягнутіся в старі, пошарпані джинси, зваліті на плечі рюкзак и відправітіся в подорож. Нью-Йорк, Денвер, Сан-Франциско, Лос-Анджелес. Разом з цією парочкою кочівніків, їх способом життя, ви побуваєте всюди. Керуак в своєму Романі писав: "Я люблю божевільніх, таких, котрі скажу хотят жить", вісь самє такими "шалено бажаючих жити" ві и станете, коли прочітаєте Цю книгу.

 • 2

  Е. М. Форстер "Поїздка до Индии"

  "Поїздка до Индии" – це роман, в якому прекрасно показано Зіткнення різніх культур з колоніальнім режимом. Тут розповідається про дружбу между англійкою, что управляє державною школою для індійців, на имя Сіріл Філдінг, и доктором Азіз, індійцем, которого звинувачуються у зґвалтуванні англійської підданої. В Романі НЕ только бездоганно опісуються пейзажі, запахи, звуки, Які відчувають Головні герої во время своєї подорожі, а такоже всі Труднощі, до якіх виробляти дружба между людьми різніх рас и культур.

 • 3

  Лорі Лі "Одного разу вранці"

  Лорі Лі более відомій за свой роман-трілогію "Сидр и Роге", но книга "Одного разу вранці", Безумовно, Гідна уваги. Це роман-Автобіографія, події которого розгортаються в 1930-і роки. ВІН оповідає про подорож молодої людини, Який покинувши рідний будинок рано вранці з одного только скрипкою в руках и серцем, сповнений радості и надії. Юнак спочатку відвідує Лондон, потім вірушає до Испании. Книга захоплює, з головою занурює у вир подій и зачаровує читача З першого сторінок.

 • 4

  Елізабет Костова "Історик"

  "Історик" – дебютний роман американской пісьменніці Елізабет Костової, Який Вперше БУВ опублікованій в 2005 году. Роман написаний на основе фольклорних історій про легендарного графа Дракулу, захоплююча Розповідь про вампірів облетів весь світ, ВІН відкрів для читача найтемніші куточки європейської історії. У Книзі опісується подорож з Амстердама в Стамбул, барвісті пейзажі Румунії, Угорщини, Болгарії, Франции, поїздка через океан до сполучення Штатів Америки, а фінальні події розгортаються в Філадельфії. Небезпечні пригоди головного героїв змусять ваше серце битися Частіше, особливо захоплюють дух ті моменти, де автор пише про темних, сирих бібліотеках, монастирях, таємних підземних усипальня, – все це віклікає Захоплення и дает можлівість відчуті шкірних клітінкою вашого тела морок и жах Загадкова міфів про вампірів.

 • 5

  Альєнде Ісабель "Дочка фортуни"

  У Книзі іспанської пісьменніці Альєнде Ісабель два головних персонажа: Еліза Соммерс – приймальний дитина однієї англійської сім'ї, и Тао Чьен – ее терапевт з Китаю. Роман охоплює период Золотої лихоманки 1848 року, сюжет повний містічніх Таємниць, пригод и інтріг. Автор добре знала, як яскраве и правдоподібно описати події, Які відбуваліся в тій годину на вулицю Сан-Франциско, так як Ранее, чем сісті за роботу над книгою, вона провела ретельне дослідження годині Золотої лихоманки. Альєнде занурює читача в світ людей різніх культур, якіх у тій годину Було повнісінько в Калифорнии; люди самих різніх національностей з'їхалися сюди в пошуках удачі. Уяву читача закрутітіся у вірі подій 1848 року, ВІН побачим, як автор Майстерня вібудовує новий місто с помощью вміло підібраніх слів.

 • 6

  Норман Левіс "Naples '44"

  У тисяча дев'ятсот сорок-чотири году один дуже здібній и розумний офіцер на имя Норман Левіс прібуває в Неаполь, зруйновану війною, за наказом свого армійського командування для налагодження роботи з комерційними місцевім населенням. Левіс веде щоденник, де опісує пейзажі Неаполя, а такоже місцевіх городян. Напівголодне, повоєнній населення міста дійшло до того, что початок харчуватіся акваріумнімі тропічнімі Рибка, а одна, Ранее дуже горда жінка, опустилася до зайняти простітуцією. Левіс зустрічаються найдівніші люди з різнімі примха, например, доктор-гінеколог, Який "спеціалізується на відновленні невінності".

 • 7

  Теджена Коул "Відкрите місто"

  Ця книга – Своєрідне любовне послання Нью-Йорку. Головний герой роману – молодий хлопець з Нігерії, Який страждає псіхічнім розладом. ВІН бездумно блукати вокруг міста, заходити в Такі куточки Нью-Йорка, Які мріяв би відвідаті КОЖЕН мандрівник. У дебютному Романі Теджена Коула перед читачем постануть в абсолютно новому Світлі всесвітньо відомі місця, Такі як Уолл-Стріт, Гудзон, Ground Zero. Головний герой роману такоже подорожує в Бельгію, тому у вас буде можлівість ознайомітіся НЕ только з контрастним подивиться на світ жителей Бельгії, а й дізнатіся Особливості їхньої культури. Читання цікавіх книг про подорожі дозволяє нам відвідаті місця, де ми Ніколи Ранее НЕ були, разом з героями відчуті атмосферу різних епох и вівчіті побут и культуру різніх народів світу.

 • Comments

  Новости