Connect with us

Культура

Каньє Уест презентував свой новий альбом "Jesus is King" – Українські новини


Пісенний конкурс продолжает дівувати Неймовірно яскраве и цікавімі Виступ. Віявляється в Нашій стране дуже и дуже много талановитих людей.

Вчора, 28 вересня, члени журі продовжено вібіраті найталановітішіх. Вже, за 2 кастингу, в тренувальний табір вірушіло 27 учасников.

Що стосується журі, склад знову змінівся. У третини випуску тренерами стали популярна грузинська співачка Ніно Катамадзе, телеведучий Ігор Кондратюк, продюсер Андрій Данилко і "Королева ночі", співачка Оля Полякова.

Дерло на сцені "Х-фактора" з'явився 14-річний Данило. Хлопець Мріє стати відомим. Даня виконан пісню Стіві Вандера "Faith" і "запаливши" і Суддів, и глядачів. Зал аплодував стоячих, а Оля Полякова даже Почаїв підтанцьовуваті. Підсумок Чотири "так" і Даня продолжает шлях до мрії.

Далі сцену вокального шоу підкорюваті Вийшов гість з Італії Мауро Брізотто. Мауро є успішнім ресторатором. Его ніжний и мелодійній голос и пісня "Restera Una Canzone" торкнув Членів журі. Незважаючі на "ні" від Андрія Данилка, тренувальний табір поповнівся італійцем.

Веселі хлопці з групи "БУХАРЬ'est band" третімі Вийшла спробуваті частку в шоу. Як виявило, Соліст групи це син переможніці "Україна має талант", учасниці групи "Лісапетній батальйон". Група Виконала запальний пісню "Панк або пропав". Зал БУВ у захваті, На Відміну Від журі. Сульям НЕ сподобався жанр, в якому виступали хлопці. Підсумок два "так" і два "ні". На жаль їх шлях на цьом проекті закінчується.

Наступний на сцену Вийшла молода дівчина Ольга. Оля зізналася, что всегда мріяла потрапіті на шоу. Для кастингу дівчина Вибравши пісню Jessie J "Price Tag". Оля дуже переживала, немного забувай слова, но ее Виступ дуже сподобалося глядача, Які НЕ шкодувалі для дівчини оплесків. Підсумок 4 "так" і Оля продолжает шлях до перемоги.

Далі намагались здівуваті Суддів дівчина Таня. Вона потішіла Членів журі, и предложили Їм догоду вмете їх "так", дівчина навчить їх цілуватіся, показавши, як це делать. Ее Виконання пісні "Chandelier" суддю НЕ сподобалося. Чотири "ні" і дівчина Пішла ні з чим.

Наступна учасниця Вже намагались потрапіті в шоу в 2012 году в складі групи "3D", но на цею раз Аня прийшла як Солена віконавіця. Ефектне Виконання пісні Леді Гаги Applause "принесло дівчіні много пріємніх слів від Членів журі та Чотири" так ".

Далі на сцену Вийшла дівчина Уляна. Уля пише пісні для других співаків, а тепер решила війт з тіні и підкоріті сцену "Х-фактора". Своїм Виступ дівчина заставил танцювати всех в залі. Суддя дуже сподобалось запальний дівчина. Результат пісня "Sax" приносити Уле Чотири "так" і можлівість пройти далі.

Далі в ефірі "Х-фактора" показали новий день відбору. У цею день членами журі стали Настя Каменських, Ігор Кондратюк, Андрій Данилко та Алессандро Сафіна.

Дерло на сцену нового дня відбору Вийшла Дарія Краєвська. Дівчина чекає свого коханого з Війни, и Присвятої цьом свой Виступ. Вона віповнілось Власний пісню "Навік". Сульі були зворушені, и сказали, что ця пісня может стать оберегом для ее хлопця. В результате дівчина получила три "так" і "ні від Насті Каменських, так як співачка послітала Дашу Занадто юною для участия в проекті. Альо одне" ні »не Перешкода, и дівчина проходити далі.

Наступний сцену Вийшов підкорюваті меловінатор Антон. Хлопець є фанатом Melovinа и считает собі схожим на него. Альо для кастингу Антон Вибравши пісню Монатика УВЛІУВТ. Щире Виконання и гра на гітарі враз суддю, жіноча половина которого даже Почаїв танцювати. Чотири "так" і Антон проходити в тренувальний табір.

Далі на сцену Вийшов хлопець Із Запорізької області Роман. Своїм чуттєвім Виконання піски групи "Баста" "Сансара" молода людина підкорів зал. Журі дуже хвалило Рому, а Данилко БУВ дуже здівованій Виступ. Підсумок Чотири "так".

после сцену Вийшла підкорюваті молода мама Аліна. Дівчина щиро и весело Виконала пісню "Ой, мама, мама" і підняла зал. Глядачі танцювать и кричали "молодець". Журі відзначіло артістічність Аліні и красивий голос. Чотири "так" і чекаємо Нових віступів молодої мами Аліні.

Дванадцятої на сцену Вийшла мила дівчина Вікторія. Вона решила всех здівуваті и зіграла на бандурі запальний попурі. Віка Виконала три пісні "Вічність", "Дим" та "Cherry lips". Своїм чарівнім голосом дівчина заворожила Членів журі. Судді дуже хвалили Віку, и в результате дали їй Чотири "так".

Харизматична Анна Вийшла такою підкорюваті сцену шоу. Дівчина заспівала народну пісню "Фіялочкі" на свой мотив. Ее Виступ сподобався суддю, смороду відзначілі, что до неї ніхто так чудово НЕ співав. Чотири "так" і дівчина проходити далі.

Далі на сцені з'явився переможець "Голосу країни 4" і учасник групи "Океан Ельзи" Ігор Грохоцкій. ВІН рассказал, что перемога в "Голосі" нічого Йому не дала, кроме статуетки, и что з ним так и не постелили контракт. Ігор решил Виконати свою Авторська пісню. І думки Суддів розділіліся. После коливання члени журі попросили хлопця заспіваті іншу пісню. Ігор Вибравши "Feelin 'Good". Три "так" і одне "ні" від Насті Каменських все одно дало можлівість пройти хлопцю далі.

Передостаннім на сцену Вийшов 23-річний Ілля. Викладачем по вокалу хлопця є сам Іво Бобул. За лаштункамі Ілля поділівся Деяк фактами про відомого співака. Для свого виступа ВІН Вибравши пісню "Sway", під якові весь Виступ танцювать "Королева ночі". Суддя сподобався Виступ хлопця, и з трьома «так» ВІН продолжает свій шлях на проекті.

Закривати третій кастинг Надал 24-річної Насті. Дівчина дуже любить співати. Для кастингу Настя Вибравши пісню "Run to you" і зачарувала суддю своим голосом. Зал и журі аплодувалі стоячих. Підсумок Чотири "так" і дівчина проходити в тренувальний табір.

"Х-фактор" 10 сезон 2 випуск: хто ще здівував журі Своїм талантом (Відео)

Що ж буде далі и хто ще поразит Зіркове журі дізнаємося через тиждень.

Comments

Новости