Connect with us

Культура

Каміла Кабельо Вперше Виконала Нові сингл "Cry For Me" і "Easy" в прямому ефірі (Відео) – Українські новини


У суботу на телеканалі СТБ состоялся 5 випуск популярного Співочого шоу "Х-фактор". Якими піснями учасники враз на п'ятому кастингу – Дивіться далі.

У новому випуску зоряний суддівській склад змінювався два рази. У першій части шоу за суддівськім столом сіділі – Ігор Кондратюк, Настя Каменських, Дмитро Шуров (Pianoбой) и Оля Полякова. А потім, Кондратюка змінів – італійський тенор Алессандро Саффіна, а Шурова – Андрій Данилко.

Дерло на головну сцену Вийшов Bruno Maccarri – керівник Великої автокомпанії в Италии. Побувавші в Україні два роки тому, ВІН полюбивши нашу країну, и тому решил Показати свою творчість самє тут. "Я дуже люблю Україну и пріїхав Показати тут свою творчість", – сказав Бруно. ВІН виконан пісню, яка назівається "Contatuore Interprete" .Ітог – три «так», но від Ігоря Кондратюка "немає". Альо це "ні» не заважає Йому пройти далі.

Наступний на сцені з'явилася переможниця проекту "Голос. Діти" – Еліна Іващенко. Дівчина блискучії Виконала пісню Demi Lovato "Stone cold". Судді були зачаровані неймовірнім Виконання 17-річної дівчини, смороду аплодувалі стоячих. Еліна получила Чотири "так" і пройшла в Наступний етап.

Третім Показати свои вокальні дані Вийшов Ян Ярош, Який пріїхав з Мінська. Ян Звіков все делать сам, тому ВІН грає на кількох Музична інструментах, співає, пише пісні и сам Робить аранжування. ВІН виконан для Суддів Власний пісню, яка назівається "Асфальт". Думки Суддів розділіліся, но в результате смороду вірішілі дати хлопцеві шанс.

Виступ наступної учасниці стало для Дмитра Шурова Величезне сюрпризом. Олександра Карягина НЕ Вперше Виступає на Х-факторі. После Минулого ее виступа Діма Шуров записавши з нею спільну Авторська композіцію – "цілуй мене". З нею ж Саша и прийшла на кастинг. Співак піднявся на сцену, щоб Виконати в дуеті пісню разом з Олександрою. Пісня дівчини сподобалось всім суддю, тому вона получила Чотири "так" і пройшла в Наступний етап.

На цьом сюрпризи не закінчіліся: на сцені з'явився переможець "Караоке на Майдані" і "Шансу" – Петро Дмитриченко, которого відразу впізнав Ігор Кондратюк. Тоді слава запаморочіла Йому голову, и Діма решил Изменить Сфера діяльності, Аджея НЕ БУВ до цього готов. Учасник рассказал, что зараз ВІН Створив дитячий сад сімейного типу. Кондратюку НЕ сподобалося Виконання учасника, но все ж сказавши "так", Аджея знає его Потенціал. Дмитро все ж сказавши "ні", Полякова теж дала шанс хлопцеві "так" і Переконайся це сделать Настю Каменських.

Далі підкорюваті сцену Вийшов Денис Рудий, Який заявил, что знає всю правду про українських зірок. ВІН виконан пісню Олі Полякової "Мадонна". Полякової сподобалося Виконання ее пісні, и вона сказала "так". Таку ж відповідь дали Ігор Кондратюк и Дмитро Шуров. Настя Каменських сказала "ні", проти Це не Завада учаснику пройти в Наступний етап.

Далі вразіті Суддів Вийшла 15-річна Настя. Вона не схожу на своих однолітків. Дівчина розповіла, что ніхто НЕ розуміє музику, якові вона слухає. Такоже учасниця повідоміла, что їй НЕ подобається ее имя, тому уявити суддю як Хельга. "Воно мені не бути схожим, асоціюється з усім поганим", – каже учасниця. Дівчина Виконала Сонячно пісню під назв "We drink your blood". Полякової сподобалося Виконання підлітка, Сафіна сказавши, что від страху Ледь НЕ заліз під стіл, а Данилко відзначів, что музиканти такого жанру Довгий не затрімуються на "Х-факторі". Настя Каменських решила підтримати дівчинку и теж сказала "так".

Спробуваті частку пріїхала и Олександра Столярова. Саша – педагог по вокалу. Вона розповіла, что чоловік НЕ розумів ее Захоплення Музик, тому зараз вона самостійно віховує двох дітей. Для жінки це спроба довести, что вона "ще може". Вокалістка Вийшла на сцену з піснею гурту "Бумбокс", но Данилко набридли одноманітні пісні на кастингах и ВІН зажадав, щоб учасниця Виконала Інший трек. Незвичайна тембр и Інша пісня дали дівчіні путівку в Наступний тур.

Вразіті Суддів и Показати чого вона коштує прийшла и Марія Стопник, яка знімалася в кліпі гурту "Ленінград" – i_ $ uss.Девушка НЕ ​​хоче буті только "дівчінкою з кліпу", тому и прийшла на кастинг. Учасниця Виконала пісню "Boogie Shoes" з серіалу "Glee". Марія Своїм артистизмом и бездоганно вокалом віклікала бурхліві овації у залі и захоплення у Суддів. Полякова охарактерізувала Марію, як готувати артистку. Тому, получил Чотири "так", дівчина пройшла в Наступний етап – тренувальний табір.

"Х-фактор" 10 сезон 4 випуск: хто враз Суддів на четвертому кастингу (Відео)

Х-Фактор – найпопулярніше вокальне талант-шоу світу! Будемо з нетерпінням чекати Нових випусків и вболіваті за вподобаннями учасников.

Comments

Новости