Connect with us

Культура

Юлія Саніна розповіла про нову пісні "Косатка" — Українські новини


Уродженка Непалу Дічен Лакма, відома за ролями в "відозмінені вуглеці" і "Агентах Щ.И.Т.", прієдналася до акторська складу "Миру Юрське ПЕРІОДУ 3".

Ранее повідомлялося, что в фільмі знімуться виконавці головних ролей в "Парку Юрське періоду" тисяча дев'ятсот дев'яносто три роки Сем Ніл, Лора Дерн и Джефф Голдблюм, Які зіграють тих же вчених, что и в "Парку". З першого двох частин "Миру Юрське періоду" в третю взяті Джейк Джонсон, Омар Сі, Джастіс Сміт и Даніелла Пінеда.

"Я вже говорів, як радій знову попрацюваті зі старими друзями? Це фільм про динозаврів. Чи не можу точно підтвердіті, чи зніме Джефф сорочку знову, вибачте. Я тепер набагато седее, а вісь смороду почти НЕ змініліся"

Зірка "Голодних ігор" зіграє в комедії про Астероїд-вбивцю від Netflix

Режисером картини буде Колін Треворроу, Який зняв "Мир Юрське періоду" в 2015 году, Який ставши шостим за касовими Зборами в історії кінематографа. Над сценарієм працювала Колін Треворроу и Емілі Кармайкл, а ідея сюжету Належить Дереку Конноллі, Який БУВ співавтором двох попередніх фільмів. Дія фільму відбуватіметься через Деяк годину после подій Другої частині, коли динозаври вірваліся на свободу и ширше по всій Землі. Однако деталі сюжету трімаються в Таємниці.

Такоже Дічен Лакма зіграє в Виходь Незабаром комедії "Погана терапія" спільно з Алісією Сільверстоун и Хейлі Джоел Осментом. Фільм зняти режисером Уїльямом Тейтлером ( "Розлучення в большом городе", "Джуманджі") за сценарієм Ненсі доїнь ( "Розлучення в большом городе", "Байки зі склепу").Comments

Новости