Connect with us

Культура

Іван Реон з "Гри престолів" зніметься в 3 сезоні "Американських богів" (Фото, Відео)


Новини культури:Актор Іван Реон приєднується до акторського складу серіалу "Американські боги" по книзі Ніла Геймана.

Яскраве поповнення в касті "Американських богів". Днями стало відомо, що серіал телеканалу Starz, знятий за мотивами роману Ніла Геймана, придбав ще одного актора з багатомільйонною армією фанатів.

Іван Реон, який зіграв у гучній "Грі престолів" приголомшливо огидного і жорстокого бастарда Рамсі Болтона, підписав контракт на роль лепрекона.

Глядачам, які звикли бачити Реона в образі вбивці, охоче згодовують невинних людей своїм ланцюговим псам, ймовірно, буде непросто відразу перебудуватися, адже персонаж актора на ім'я Ліам Дойл, згідно з офіційною заявою телеканалу, описується як "чарівний" і "добродушний". Поки про Ліам мало що відомо, але варто відзначити, що він стане єдиним Лепрекон серед американських богів після загибелі в другому сезоні Божевільного Суїні (Пабло Шрайбер).

Новорічний подарунок від Netflix: названа дата виходу серіалу "Дракула"

У будь-якому випадку на знімальному майданчику Реон виявиться в дуже хорошій компанії. Раніше було оголошено, що до шоу приєдналися рок-музикант Мерілін Менсон, який зіграє Йохана Угорщина, норвезького "Берсерк" на службі у Одіна, і Блайт Даннер в ролі грецької богині родючості Деметри.

Дати виходу на екрани третього сезону "Американських богів" поки не називаються, але імовірно зустріч з вже улюбленими і новими персонажами чекає фанатів навесні 2020 року.

ИсточникComments

Новости