Connect with us

Культура

Європейська мовна спілка решила, де состоится Євробачення-дві Тисячі двадцять один


Новини культури:У 2021 году учасники НЕ зможуть брати участь з тимі піснями, Які Збирай представляті в цьом году.

Європейське співтоваріство мовніків (EBU) будинків з представником Нідерландів, что в 2021 году конкурс Євробачення 2021 пройде в Роттердамі на Ahoy Arena.

"Ми дуже раді, что тепер можемо рухатіся вперед. Дуже важліво, щоб Пісенний конкурс Євробачення вернулся в Наступний году, и ми раді Прийняти необхідне зобов & # 039; язання наших колег в Нідерландах повернути це видовища глядач у всьому мире", – заявивши виконавчий керівник Євробачення Мартін Естердал.

Повідомляється такоже, что на сьогоднішній день 18 артістів, Які повінні були представляті свою країну в цьом году, підтверділі свою долю в конкурсі Євробачення дві тисячі двадцять один.

Нагадаємо, 18 березня Європейський мовний союз прийнять решение скасуваті проведення конкурсу в Роттердамі, наміченого на травень 2020 року, через загроза Поширення коронавируса.

Go_A заспіває хіт Вєрки Сердючки на домашньому онлайн-концерті "Євробачення-2020" (Відео)

Український національний союз мовлення UA: Суспільне Виступивши з офіційною заявив относительно участия України в Євробаченні 2021, заявил, что група GO_A залиша представником країни.

джерело

Comments

Новости