Connect with us

Культура

Єдину цілу рукопис Вільяма Шекспіра опублікували в мережі | Новини. Новини дня. Новини України 17 липня 2020


Британська бібліотека представила оцифровані оригінальні рукописи п’єси Сер Томас Мор, яка була написана в співавторстві Вільямом Шекспіром. Дана рукопис є єдиним уцілілим твором автора.

П’єса Сер Томас Мор датується 1590-1604 роками, але це приблизно.

На оцифрованих сторінках рукопису, які опубліковані в розділі цифрових манускриптів Британської бібліотеки, навіть можна розглянути почерк відомого англійського письменника.

На сайті бібліотеки наголошується, що п’єса Сер Томас Мор не завжди включається в шекспірівський канон. Ця п’єса була написана в кінці 16-го або початку 17-го століття і не відразу приходить на розум серед шедеврів Шекспіра.

Рукопис Вільяма Шекспіра

У далекому 1871 році на одній з цих сторінок рукопису був ідентифікований почерк Шекспіра, але експерти все одно вважають, що п’єса «Сер Томас Мор» була написана в співавторстві декількох драматургів.

Єдина ціла рукопис Вільяма Шекспіра

«Справа Василя Стуса» розкупили: книга Вахтанга Кіпіані користується великою популярністю

П’єса розповідає історію противника Генріха VIII – адвоката, філософа і письменника Томаса Мора. Рукопис збереглася до наших днів, тому що була заборонена – головний рецензент п’єси Едмунд Тілні наказав прибрати деякі сцени, але автори не погодилися і відмовилися від ідеї ставити п’єсу.

джерело

Comments

Новости