Connect with us

Культура

Ідеальний кандидат: Кіану Рівз ставши примарной гонщиком в фан-трейлері (Відео)


Новини культури:Примарний гонщик – персонаж з безліччю імен та осіб.

Чуйні наполеглива продолжают свататі Кіану Рівза на роль примарной гонщика в кіновсесвіту Marvel, и фанатам кінокоміксів такий варіант явно припав би до душі. Так, користувач YouTube під ніком tryder HD віклав саморобний версію трейлера до гіпотетічного блокбастеру про примарний гонщику на чолі з Рівзом.

У ролику Уривки з фільмів "Костянтин" і "Джон Вік" змонтовані з Попередніми репрезентації примарной гонщика в кіно, а такоже з кадрами з Деяк других картин на кшталт "Хеллбоя" і "зловісніх мерців".

Его найвідомішім и прімітнім втіленням є Джонні Блейз. Будучи каскадером-мотоціклістом, Блейз погоджується продати душу диявола, щоб Врятувати життя свого батька. Відповідно до цієї догоди, щоночі Бейз превращается в Палаюча вогнем демона, Який володіє надприродного здібностямі.

Саме ця версія персонажа булу втілена Ніколасом Кейджем у фільмах "примарний гонщик" (2007) і "примарний гонщик 2" (2021). Такоже цею герой – но Вже під ім & # 039; ям Роббі Рейес – був втіленій Габріелем місяцем в телесеріалі "Агенти Щ.И.Т.", кадри з которого теж Присутні в фанатському трейлері.

"Це БУВ самий Гідний бой": Джеймс Ганн боровся за Дейва Батісту на роль Дракса в "Доглядачів Галактики"

У Коментарі до свого ролику tryder HD зазначилися, что Рівз Багата здається ідеальнім кандидатом на роль примарной гонщика Завдяк життя без кілька флегматічної акторській грі, яка Виглядає вігідніше, чем "надмірність" Кейджа.

Втім, незважаючі на всі спекуляції, ніякіх офіційніх новин про затвердження Рівза на Цю роль до сих пір НЕ послідувало, хоча Ранее глава Marvel Studios Кевін Файг Відкрито заявляють, что ВІН БУВ бі радій отріматі его в один зі своих проектів.

джерело

Comments

Новости