Connect with us

Культура

Hurts випустив другий музичне відео під назвою «Redemption»


Американський продюсер і сценарист Ерік Крипкая, відомий як творець містичного серіалу «Надприродне», розповів, чому пішов після 5 сезону проекту.

Ерік Крипкая створив телесеріал «Надприродне», що оповідає про двох братів, що полюють на нечисть. Показ серіалу почався на каналі The WB (пізніше на The CW) в 2005 році. Протягом п’яти сезонів Крипкая був шоураннер і одним з авторів сценарію, а починаючи з шостого сезону його обов’язки перейшли до сценаристці Сере Гембл.

В інтерв’ю онлайн-випуску «Writer Q & A» сценарист Ерік Крипкая розповів, що спонукало його покинути популярне шоу на 5 сезоні. Чоловік зазначив, що під час роботи над сезоном відчував дивну незібраність, яка його чертовски лякала.

«Думаю, люди не до кінця розуміють, що значить знімати сезони по 22 серії в кожному. Є глядачі, які по-справжньому перейнялися цим шоу, але якби вони дізналися, з якого чортового хаосу народилося те, що вони полюбили, я думаю, вони б прийшли в жах. Я відчував велику відповідальність за те, щоб шоу залишалося на високому рівні максимально довго. Моєю головною метою на п’ятий сезон було випустити необхідні 22 епізоду. Коли я усвідомив, в чому саме полягає моя мотивація, я злякався«, – пояснив Крипкая.

Тоді Еріку довелося сповістити компанію Warner Bros., що він просто видихався. Крипкая вирішив підшукати собі наступницю, і його вибір припав на Сірку Гембл, яка очолювала серіал протягом шостого і сьомого сезонів.

Вийшов трейлер нового комедійного серіалу «Тед Лассо» (Відео)

Уточнимо, що зараз Ерік Крипкая плідно працює над серіалом «Пацани», який сценарист створив для Amazon. Перша серія Супергеройське проекту вийшла в 2019 році.

джерелоComments

Новости