Connect with us

ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА

графік відключення у Вінницький області за 5 лютого


У неділю, 5 лютого, відключення електроенергії у Вінниці та області триватимуть значно рідше звичайного. Електропостачання відключатимуть максимум на 4 години на добу.

Графік відключень електроенергії у Вінниці на сьогодні:

1 зміна: 16:00-20:00 2 зміна: 18:00-20:00 3 зміна: 16:00-18:00

Частина встановленого часу – «можливі відключення». Такі повідомлення оприлюднили на сторінці «Вінницяобленерго».

Продемонстрований сьогодні ліміт становить 72,7% необхідної потужності для Вінницької області, з яких 21,5% – буде виділено на критичну інфраструктуру, 4,9% – на залізничний транспорт і 46,3% – на звичайних абонентів.

Графік відключень електроенергії по районах

Обленерго інформує вінничан про відключення в усіх районах. У нашій області їх вісім. Зазначимо, що прогноз буде справедливим, якщо не відбудеться руйнування енергетики.

місто Вінниця


Вінницькі центральні енергетичні мережі (Замостя, Тиврів та Літин)

Гайсин, Теплик, Бершадь, Тростянець та Чечельник


Жмеринка, Шаргород та Бар


Могилів-Подільський, Ямпіль, Муровані Курилівці, Чернівці


Тульчин, Піщанка, Крижополь та Томашпіль


Хмельницький, Козятин та Калинівка

Іллінці, Погребище, Липовець, Оратів та Немирів

Інфографіка: АТ «Вінницяобленерго»

Коротку інструкцію як дізнатися свою групу та графіки можна прочитати за посиланням.

Дефіцит зменшився

Вчора НЕК “Укренерго” написала, що споживання у вихідні зменшилося порівняно з робочим тижнем. Дещо зросло виробництво і на ТЕС, коли було відновлено блок на одній із ТЕС. Тож нацпідприємство заговорило про скорочення дефіциту потужностей.

Днем раніше в Одесі сталася аварія на підстанції. Тому в місті діють серйозні обмеження на енергопостачання. Відновлено лише критичну інфраструктуру. Продовжуються роботи з ревіталізації будівель з автономних джерел. За офіційною інформацією, апарат, що вийшов з ладу, вже вичерпав свій фізичний ресурс через неодноразові ворожі атаки. Ведеться робота над схемами резервного живлення.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.myvin.com.ua/news/18300-vidkliuchennia-svitla-u-vinnytsi-sohodni-maizhe-ne-bude-hrafik-vinnytsiaoblenerho-za-5-liutoho

Comments

Новости