Connect with us

Vinnytsia

Генератори, підтримка захисників та освіта: у Вінниці внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік14:53

Стань меценатом!

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Вінницької міської ради депутати затвердили зміни до бюджету на 2023 рік Додаткові витрати включають допомогу захисникам, покращення житла, генератори для підприємств критичної інфраструктури тощо.Зміни також передбачають освітню субвенцію, яка передано до міського бюджету.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, необхідність внесення змін визначається обсягом освітньої субвенції з державного бюджету Вінницькому місту на поточний рік, підтвердженим Кабінетом Міністрів. Якщо взяти до уваги, сума доходу основного кошторису муніципалітету зараз становить бл 6 млрд грн, і витрати плануються в межах 6,4 млрд грн.

За словами директора фінансового департаменту муніципалітету, так Луценко Наталіядо міського бюджету перераховано: на суму 17,5 млн. грн на виплату заробітної плати педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів та приватних шкіл за рахунок коштів освітньої субвенції, а також у на суму 2,6 млн грн про надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Основні зміни в бюджеті відбулися в розділі додаткових видатків. Він був призначений на ряд ключових посад 117,4 млн. грн.

Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, це рішення передбачає майже 13 млн грн на допомогу захисникам. Перш за все, йдеться про витрати на транспорт, паливно-мастильні матеріали, спорядження, в тому числі шоломи.

– Ми продовжуємо вдосконалювати наші структури цивільного захисту. У тому числі на притулокщо на Замостянській 34А, керуємо 14 млн грн. Ми надаємо підтримку громадам, які постраждали від російського терору, особливо Херсонщині, – також зазначив голова громади.

Включаючи перелік нагальних потреб громади придбання генераторів для підприємств критичної інфраструктури, ретрансляторів та портативних радіостанцій для покращення радіозв’язку, благоустрою території, додаткового встановлення безперебійного електропостачання на світлофорах (нагадаємо, нещодавно блоки живлення встановлено ще на 9 перехрестях).

Крім того, йдеться на сторінці заступника міського голови у Facebook Андрій ОчеретнаВінниця знову купує військові облігації.

– Цього року ми говоримо про суму 150 млн грн. Нагадаю, у 2022 році міський бюджет пішов на підтримку української армії 400 млн грнйдеться у дописі чиновника.

Нагадаємо, бюджет Вінницької громади на 2023 рік затвердили наприкінці минулого року. Деталі – за ЦИМ посиланням.

Фото – з сайту міської радиЧитайте також:
Соціально спрямований: у Вінниці затвердили міський бюджет на 2023 рікЧитайте також:
У Вінниці на дев’яти перехрестях на світлофорах встановили джерела безперебійного живлення

✐ Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть Ctrl+Enter.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vezha.ua/generatory-pidtrymka-zahysnykiv-ta-osvita-u-vinnytsi-vnesly-zminy-do-byudzhetu-gromady-na-2023-rik/

Comments

Новости