Connect with us

Культура

HBO Max получит три серіалу від студії Джей Джей Абрамса – Українські новини


Новини культури:Вистава "Сімейний альбом / Album di Famiglia" покажуть на онлайн-фестивалі.

вистава "Сімейний альбом / Album di Famiglia"(Режисер Маттео Спіацці) Київського академічного театру драми и комедії на Лівому березі Дніпра Вибравши до участі в International Online Theatre Festival 2020. Як повідомляється на странице театру в Facebook, Із сотні вистав для участия у фестивалі Вибравши 23.

"Фестиваль дает можлівість всім, хто только про це МІГ мріяти, Побачити онлайн етапні роботи всесвітньо відоміх театральних режісерів: "(A) pollonia" (Кшиштоф Варліковскій), "Заміжжя Марії Браун" і "Ворог народу" (Томас Остермайер), "Орландо" (Кеті Мітчелл), "Ленін" (Міло Рау), "Макбет" (Гжегож Яжина), постановки театру Schaubühne Berlin, театральних компаний Reckless Sleepers, English Touring Theatre інше", – йдет в Повідомленні.

Фестиваль тріватіме з 15 квітня по 15 травня.

Вистава "Сімейний альбом / Album di Famiglia" розповідає про сім'ю, яка прожіває в 90-х роках в Україні. У ній поєднуються три поколения. Ті, что колись мало величезне значення, швидко перестає цінуватіся Нащадки.

Знімок українського фотографа попал на розворот National Geographic (Фото)

"Ми дуже щасливі СПІВПРАЦІ з Маттео. ВІН Незвичайна майстер, режисер якіх треба всегда шукати, бо кроме ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ ПРОФЕСІЙНИХ якости, ще й прекрасна людина. Доброзичлива, веселий, прівітній. Для нашого театру потрапіті В компанію з Варліковскій, Остермаером, Мітчелл, Рау – це Неймовірна удача и Показник того, что ми йдемо в правильному напрямку. Ми Готуємо справжні ексклюзіві. Нам не цікаві історії, Які Вже подані-переставлені. Ми шукаємо Унікальний, сучасний, авторських продукт, и цею продукт – перемагає!", – заявивши художній керівник театру Стас Жирков.

джерело

Comments

Новости