Connect with us

Культура

Х'ю Грант назвавши найкращий фільм у життя без кар'єрі – Українські новини


Новини культури:У цьом фільмі Грант зіграв Фенікса Бьюкінена, самозакоханого актора, Який Втрата Колишня славу.

У фільмографії 58-річного Х'ю Гранта более 60 повнометражніх и телевізійніх проектів. После ПЕРІОДУ занепад и зйомок у другосортніх фільмах и серіалах в жітті актора наступила світла смуга. Номінованій на премию "Еммі" за серіал "Надзвичайно англійська скандал", Грант рассказал в інтерв'ю видання Vanity Fair, Який фільм считает Найкращий у життя без кар'єрі.

"Надзвичайно англійська скандал" прініс номінацію НЕ только Х'ю Гранту, но и его колезі Бену Уішоу, з Яким тієї зіграв у фільмі "Пригоди Паддінгтона 2". Як виявило, свого часу за долю в цьом проекті Гранта вісміялі в мережі, но це трівало недовго.

Здається, я БУВ на "Золотому глобусі". Провідні назвали мене зіркою майбутнього фільму "Пригоди Паддінгтона 2". Пізніше мені показали ПОВІДОМЛЕННЯ в Twitter, де люди глузувалі з мене и писали Щось на кшталт: "Боже, до чого дійшло. Старий добрий Х'ю. В дитячому фільмі про ведмедика". У випадка з Паддінгтон це особливо дратувало, бо я щиро Переконаний, что це, мабуть, найкращий фільм, в якому я коли-небудь знімався, – рассказал Грант.

І Дійсно, "Пригоди Паддінгтона 2" були високо оцінені критиками и принесли творцям почти 230 млн долларов при бюджеті в 40 млн.

"Король Лев" ставши найуспішнішою анімаційною стрічкою за всю Історію (Відео)

Режисер Пол Кінг зізнався в розмові з Vanity Fair, что спочатку розглядав лишь кандидатуру Хью: "Це Було Досить незручно, но ми написали Йому у листі:

Ми придумали роль такого Собі марнославного старого актора, Чиї Кращі дні Вже позаду, и відразу подумали про тебе ". На щастя, Йому це здаля забавним.

джерело

Comments

Новости