Connect with us

Культура

Група "Фіолет" Виступ разом з британцями "Nothing But Thieve" — ​​Українські новини


Новини культури:Популярна українська група "Фіолет" стані частина гучного концерту британських альтернатівніків Nothing But Thieves в Києві.

Група Nothing But Thieves планирует раптом віступіті в Україні. Британський колектив дасть Гучні концерти в трьох містах — Києві, Львові та Харькове. Виступи заплановані на кінець березня 2020 року, тому меломани Вже скоро зможуть насолодітіся Улюблений треками групи.

У столице глядачів чекає ще один гучній перформанс від "Фіолета". Саме ця група буде віступаті на Сапорти у британських колег.

"Про Nothing But Thieves, як и більшості, я дізнався, коли в 2015-му Вийшов їх дебютний однойменній альбом. Мене відразу приємно враз вокал Конора Мейсона и то, як команда стильно и грамотно поєднує класичну гітарну музику з сучасним трендами. Потім Було кілька Лайв в Україні, Які только підтверділі їх рівень. Запрошення підтримати NBS на їх столичному концерті прілетіло несподівано. Тім НЕ менше, Очікування найкращі: одна з найбільшіх концертних майданчиків країни, одна з кращих європейськіх банд и ЗАГАЛЬНІ шанувальник. до концерту ми го товім НЕ тіль ки сет з наших кращих пісень, но и представимо Оновлений склад групи "Фіолет", — рассказал Соліст групи Сергій Мартинюк.

Вагітна Джамала Виступ у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2020

Хто такі Nothing But Thieves?

Це популярна Британська група, в якові входять Конор Мейсон, Джо Ленгрідж-Браун, Будинок Крейк, Філіп Блейк и Джеймс Прайс. Всього за 7 років Існування колектив здобув Світову славу и записавши два успішніх альбоми. Починаєм кар'єру музиканти з віступів на розігріві, зокрема, у Awolnation, Arcade Fire, Джорджа Езрі, Muse, Red Hot Chili Peppers. Альо после Підписання контракту з RCA Records колектив з легкістю збірає концерти, Які відзначаються аншлагами. Секрет слави Nothing But Thieves — самобутні музика, яка поєднала важкий рок, Інді и класичну альтернативу, а такоже вокал Конора Мейсона.

джерелоComments

Новости