Connect with us

Культура

група Queen і Адам Ламберт випустять спільний альбом – Українські новини


Група Queen і Адам Ламберт готують до виходу перший спільний концертний альбом. Про це повідомляється на сторінці групи в Facebook.

Виступивши по всьому світу і зібравши 4 мільйони фанатів, Queen і Адам Ламберт вирішили перенести видовище і хвилювання своїх живих виступів «ближче до народу», випустивши свій перший концертний альбом Queen + Adam Lambert «Live Around the World».

Реліз «Queen + Adam Live Around the World» запланований на 2 жовтня і включає в себе кращі записи з більш ніж 200 виступів, які вони дали за останні кілька років.

У трек-лист увійшли 20 синглів, в тому числі Do not Stop Me Now і I Want To Break Free. Альбом буде доступний в різних форматах, включаючи CD, DVD і вініл.

«Коли у нас не було можливості поїхати в турне в цьому році, ми хотіли дати фанатам що-небудь натомість цього, і концертний альбом здається нам правильним рішенням. Ми вперше випускаємо спільний альбом, і нам було дуже весело, створюючи його разом, вибираючи улюблені виступи за останні сім років », – сказав Ламберт.

Учасник групи Queen про зйомки другої частини «Богемської рапсодії»: Я не хочу бачити це

Зокрема, «Queen + Adam Live Around the World» включає в себе уривки з виступів в Бразилії, Португалії, Великобританії та інших країнах. Він включає в себе весь їх концерт Fire Fight Australia, на якому були зібрані кошти для постраждалих від пожежі в Сіднеї, і на якому група повністю виконала концерт Queen 1985 Live Aid.

джерело

Comments

Новости