Connect with us

Культура

Група Metallica будут публікуваті повні записи своих концертів на YouTube (Відео) – Українські новини


 • 1

  "Поліцейський загін!", 1982

  Так-так, рік виробництва 1982 й, що не дівуйтеся. Найстарішій в Нашій добірці серіал, но від того нікому и нічому нітрохі НЕ поступається. Ще б пак, Аджея его творець – шикарний ТРІУМВІРАТ Цукер-Абрахамс-Цукер, якому Належить Ціла купа прідатніх комедій ( "Голий пістолет", "Гарячі голови", "Дуже страшне кіно" і т. Д).

  Весь серіал це суцільні пародії на поліцейські драми, а Леслі Нільсен в головній роли НЕ потребує представлення. Критикам серіал сподобався, но после шести епізодів телевізійна мережа ABC его виробництво зупинено.

 • 2

  "Брати по оружия", 2001

  Один сезон, десяток серій, но Кожна захоплює дух. Если ви добре там, де серіал про Другу Світову войну краще цього, чихну на нас не прікріваючісь. Пам'ятайте крутий фільм "Врятувати рядового Райана"? Его продюсерами виступили НЕ невідомі Стівен Спілберг и Том Хенкс, Який, до речі, Вже перехворів коронавірусів. Так ось серіал "Брати по оружия" – теж їхніх рук справа. У масовці цієї красівої стрічки задіяно понад 2000 чоловік, а на одні только декорації творці витрати 17 миллионов долларов.

 • 3

  "Музичний блог доктора Жахлива", 2008

  Американський КОМЕДІЙНИЙ міні-серіал з самого качана створювався для безкоштовна розповсюдження в інтернеті, а зняла его на свои гроші за Шість днів Сімейка Уідону: брати Джосс (режисер), Зак (сценарист) и Джед (композитор) з дружиною Моріссей Танчароен. Всього за три 15-хвилинах части ви дізнаєтеся Історію молодого хлопця на имя Вільям, Який, під псевдонімом Доктор Жахлива намагається стати великим суперліходієм, а такоже про его заклятого ворога Капітана Молотка и таємного кохання Пенні. Звучить так Собі, но повірте – вам сподобається.

 • 4

  "Чорне дзеркало", 2011

  Лейтмотив цього довжелезного серіалу дуже актуальна в наші дні: Вплив інформаційних технологій на Людські отношения. І так, ми злукавілі. Стрічку короткою ну Ніяк НЕ назвеш: на сьогоднішній день Знято п'ять сезонів, и про закриття немає й мови. Альо повірте, Варто почату Дивитися це кіно, и вині помітіте ні карантин, ні коронавірус, Нічого Взагалі.

  До того ж, "Чорне дзеркало» не спріймається як серіал, так як Серії между собою Взагалі Ніяк НЕ пов'язані ні сюжетно лінією, ні акторами, ні годиною, ні місцем Дії. Теоретично, можна Зупинити в будь-який момент, но сперечаємося на пачку гречки, что ві цього НЕ зроби.

 • 5

  "Що знає Олівія?", 2014

  З одного боку цею міні-серіал від HBO звичайна мелодрама, якіх мільярді. З Іншого, всього за Чотири годин Серії ви проживете разом з сім'єю Кіттерідж (Олівія – дружина, Генрі – чоловік и Крістофер – син) 25 років життя. Всі події, Непрості взаєміні з сином, складності та періпетії. Словом, є на что подивитись и даже десь провести паралель з власним життям. Недарма критики захоплююсь оцінілі серіал, Який, до того ж, нахапав різніх премій и номінацій, на кшталт "Еммі" і "Золотого глобуса".

 • 6

  "Молодий тато", 2016

  Думаєте, тато, Який сидить у Ватікані, особистість смиренна, блаженна, у всех СЕНС позитивна и даже нудна? Тоді вам обов'язково нужно подивитись "Молодого тата".

  Ця історія про гранично норовлива, ексцентрічному, самолюбні, Незалежності и жорсткий керівнікові Ленні Белардо, Який ставши понтіфіком в 47 років. Будучи кардиналом, ВІН НЕ виявляв таких якости и подібне превращение стало повну несподіванкою для тих, хто его просував на вищу церковну посаду. Несподівано органічно в роли тата Виглядає Джуд Лоу, а Дайан Кітон, віявляється, дуже идет одягання черніці.

 • Comments

  Новости