Connect with us

Культура

група Green Day порадували виходом свого нового кліпу (Відео) – Українські новини


Новини культури:Головні актори популярного в усі часи американського ситкому побажалі неймовірно велике гонорар за свою роботу.

Напевно, немає таких кіноманів, Які НЕ Чули про Суперечка про продовження культового серіалу 90-х під назв "Друзі". Здавай б, недавно авторизованого орігінальної стрічки и акторська склад будинків про зйомки нового епізоду.

Про ті, что серіал "Друзі" таки получит бажане продовження у виде спеціального епізоду стало відомо в лістопаді 2019 року. Іноземні ЗМІ даже назвали тих, хто буде займатіся зйомки, а такоже відзначілі, что в створенні спеціального випуску братімуть доля всі Популярні актори.

Однако днями на сайті видання Deadline з'явилася інформація, что незважаючі на Гучні заяви про продовження, Майбутній проект таки не учет. Справа в тому, что актори хотят отріматі кілька Великі гонорари, чем ті, Які їй готова Запропонувати студія.

З'явився трейлер нового сезону комедійного серіалу "Віскочка" (Відео)

"Зацікавленість в зйомки спецвипуску "Друзів" є, но Захоплення сторон поки НЕ могут співпасті настолько, щоб дати старт проекту"- заявивши представник HBO.

Такоже ВІН Додав, что робота находится на стадії "може відбутіся", а две сторони не могут дійті Згоди Вже Досить трівалій годину. Тому, фанатам залішається стежіті за оновлення информации та сподіватіся, что акторська склад, а такоже знімальна команда знайдуть золоту середину.

джерело

Comments

Новости