Connect with us

Культура

група Go-A розповіла, что як знімають відео для онлайн-концерту — Українські новини


Новини культури:Переможці Нацвідбору на Євробачення-2020 готуються до альтернативного шоу, Пожалуйста состоится Вже 16 травня.

солістка колективу Катерина Павленко розповіла, что Нічого НЕ буде відбуватіся онлайн, а транслюваті будут заздалегідь запісані відео.

Катерина зазначилися, незважаючі на ті, что Євробачення перенесли на рік, смороду активно готуються до онлайн-концерту. Катерина каже, что 16 травня концерт насправді НЕ буде відбуватіся в режімі онлайн.

"Ми всі посілаємо відеозапісу, Які будут включать во время цього шоу. Тобто ніхто онлайн Нічого НЕ буде делать, все змонтують Ранее. Кожна країна уявити свого учасника, Який заспіває пісню, но Голосування НЕ буде. Просто люди подівляться, познайомляться з конкурсантами, зроблять свои Висновки и будут чекати следующего року, Аджея більшість учасников заявили, что братімуть доля в конкурсі в 2021 году", — розповіла музикант.

Коли и де состоится Пісенний конкурс

Коли и де состоится Пісенний конкурс "Євробачення-2021"Читати повністю

Такоже вона зізналася, что заробляті в нінішніх условиях НЕ вдається, а всі заощадження Вже закінчуються. Фонду групи давним давно Вже немає. Для того, что зняти відео на Євробачення, артисти просять своих друзів, Які могут сделать це безкоштовно.

Щодо пісні на Євробачення-2021, то слухачі зможуть вібрато, З якою композіцією група буде представляті Україну на конкурсі. Go_A планирует представіті кілька треків.

"Мені здається, це буде по-чесному для шкірного слухача и шкірного українця, бо українці люблять вібіраті", — зазнача Павленко.

джерело

Comments

Новости