Connect with us

Культура

група «Фіолет» представила новий сингл – і відразу на трьох мовах – Українські новини


В рамках заходу DC FanDome режисер Метт Рівз нарешті показав перший тизер-трейлер нового фільму «Бетмен», в якому ми нарешті можемо побачити, як Роберт Паттінсон втілив Темного Лицаря.

Дія нової картини розгорнеться в новому відгалуженні мультивселенной DC, яке режисер хотів би розвивати і далі. Під час роботи над фільмом Метт Рівз надихався «Китайським кварталом» Романа Поланскі і «Таксистом» Мартіна Скорсезе.

Судячи з тизер, сюжет будуватиметься навколо таємничих послань від якогось лиходія, які Бетмен стане самими різними способами отримувати по всьому Готем.

Крім Бетмена в ролику також можна побачити Джеймса Гордона (Джеффрі Райт) і Жінку-кішку (Зої Кравіц). У трейлері нагадують, що одним з лиходіїв виступить Загадочник у виконанні Пола Дано.

Поки знято близько 25-30% фільму, але з них змогли зібрати тизер.

Фільм повинен вийти на широкі екрани 1 жовтня 2021 року, Хоча спочатку картина була запланована 25 червня того ж року.

«Аргумент»: фінальний трейлер і перша реакція критиків (Відео)

Як повідомлялося раніше, новий фільм про Бетмена повинен стати найпохмурішою екранізацією коміксів про супергероя.

Роберт Паттінсон розповів про вишколах до зйомок «Бетмена». Виконавець роль Бетмена приступив до регулярних тренувань для того, щоб привести себе в форму після вимушеного простою і перед поновленням зйомок.

Жінка-кішка з нового «Бетмена», Зої Кравіц, назвала гру Роберта Паттінсона чудовою, Додавши, що актор ідеально вжився в роль супергероя.

джерелоComments

Новости