Connect with us

Культура

Група Drezden випустили космічний кліп на пісню “Едельвейс” (Відео) — Украинские новости


Минуло вже більше двох років з тих пір, як Йен Сомерхолдер попрощався з “Щоденниками вампіра”, але його персонаж досі живе і процвітає в Містик Фоллс. До речі, зовсім ясно, що і актор не попрощався остаточно зі своїм героєм, адже в ході інтерв’ю для видання TVLine він негайно відреагував на питання, чи означає для нього що-небудь ім’я Стефані Сальваторе, відповіддю: “О, так, хіба це не моя дочка ? “

І правда, Стефані, про яку згадували в першому сезоні “Спадщини”, — це дочка Олени Гілберт і Деймона Сальваторе, названа так на згадку про покійного великого Стефане. Між іншим, неясно, чи існує Стефані насправді, адже про неї йде мова тільки в альтернативній реальності, але це і не так важливо.

Відгукуючись про “Спадщині”, Сомерхолдер сказав, що не міг особливо глибоко зануритися в сюжет серіалу, оскільки був вкрай зайнятий в “Вампірських війнах”, і все-таки порадів, що персонажі “Щоденників вампіра” продовжують свою історію, зазначивши, що шоу вийшло ” забавним і виглядає круто “.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від (@iansomerhalder)

Також Йен розповів про те, як йому було побачити знайомі декорації. Актор підтримує зв’язок з колегою по “Щоденникам вампіра” Полом Уеслі, який взяв участь в зйомках першого сезону “Спадщини”, і коли той надіслав йому відеоповідомлення прямо зі знімального майданчика серіалу, Сомерхолдер був просто шокований.

Марк Уолберг стане наставником Тома Холланда в фільмі по Uncharted

“Це дико! Це як діра в часі!” — відгукнувся актор про побачене.

Але найближчим часом Йен явно буде більше думати про свою нову роботу. Серіал “Вампирские війни”, де він грає головну роль, стартує на Netflix вже 5 грудня.Comments

Новости