Connect with us

Культура

Група Drezden випустила альбом и оголосіла дату дерло концертів (Відео) – Українські новини


Новини культури:3 грудня культовий музикант Сергій Міхалок и его нова група Drezden презентувалі другий студійній альбом "Едельвейс" і повідомілі про найбліжчі плани.

В альбом "Едельвейс", Який ще до свого Вихід наробив Чима шуму, увійшлі 11 стильних треків.

На титульному пісню "Едельвейс" був зняти кліп, Прем'єра которого відбулася зовсім недавно. Его автор – білоруський режисер Кароліна Полякова. На сегодня Перегляди відео "Едельвейс" на YouTube набліжаються до Позначки в 2 Мільйони.

Разом з Сергієм Михалком в запісі альбому "Едельвейс" брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мішкевіч (бас), Денис Шуров (барабани) и Павло Величко (гітара). Саме таким складом Drezden відправіться и в перший концертний тур. 19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми состоится во Львове, после чого колектив виступив в Мінську, Києві и Харькове.

Що таке Drezden?

Ленні Кравіц и Saint JHN випустили Спільний кліп (Відео)

Це сольний проект Сергія Міхалка, в якому ВІН відкріває для всіх шанувальників ще одну сторону своєї творчості. Drezden – це еклектічній сплав "The Cure", "Wolfsheim" і Олексія Вишні. Це переосмислені музики Нової Хвилі і "Neue Deutsche Welle" через 40 років. Дебютний альбом "Drezden" Вийшов у вересні 2018 року и міттєво знайшов шанувальників по всьому світу. Весь цею годину музиканти працювала над іншим альбомом и концертною програмою, презентація якої состоится найближче годиною.

джерело

Comments

Новости