Connect with us

Новости региона

голова ЦРУ вказав на проблеми в армії Путіна ᐉ Народна ПравдаДиректор ЦРУ Вільям Бернс заявив, що до проблемних для російських збройних сил питань належить не лише питання про особовий склад.

Про це повідомляє РБК-Україна зі посиланням на CBS.

Він зазначив, що збройні сили РФ мають багато інших проблем, “людські ресурси – лише одна з них”.

“Даже якщо він зможе мобілізувати 300 000 солдатів, це не означає, що він зможе кинути людей як гарматне м’ясо на фронт, багато з яких не будуть добре навчені, багато з яких не матиме такого спорядження, необхідної їм матеріально-технічної підтримки” – сказав Бернс.

Бернс також заявив, що “наразі дуже важко сказати”, чи блефує президент РФ Володимир Путін про ядерне оружня, але американська розвідувальна спільнота не бачить “будь-яких практичних доказів” того, що Путін думає про використання ядерної зброї.

“Що нам потрібно зробити, то це поставитись до цього дуже серйозно, стежити за ознаками реальних приготувань”, – сказав він.

Бернс додав, що політики також мають “прямо повідомляти про серйозні наслідки, які можуть спричинити будь-яке застосування ядерного зброї”.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін у своєму зверненні до росіян пригрозивши країнам Заходу застосувати ядерне оружня, відзначивши, що його заява нібито “не є блефом”.

Після цього держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що його країна має план дій на застосування Росією ядерної зброї.

При цьому США посилили роботу розвідки для стеження ядерного арсеналу у Росії.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram .

Источник

Comments

Новости