Connect with us

Новости региона

Генсек ООН призначив координатора програми з вивезення зерна з України: хто ним став(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src=»//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6″; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); } (document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш назначив Аміра Махмуда Абдуллі із Судану координатором від ООН з Чорноморської зернової ініціативи.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на пресс-службу ООН.

Абдулла змінив Фредеріка Кенні зі Сполучених Штатів, який був тимчасово наданий Міжнародною морською організацією як часовий координатор.

Абдулла має більш ніж 30-річний досвід роботи у галузі гуманітарного реагування та управління у Всесвітній продовольчій програмі (ВПП). З 2009 до червня 2022 року він обіймав посади заступника виконавчого директора та головного операційного директора ЗПС, де керував її гуманітарними операціями по всьому світу.

Нагадаємо, вчора ми писали, що судно, яке мало вийти з порту Чорноморська для відвантаження українського зерна, не змогло вийти у рейс. Зокрема, через погану погоду.

Крім того, повідомлялося, що 11 серпня російські окупаційні війська нанесли удар з реактивних систем залпового вогню по портовій інфраструктурі Миколаївської області.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

The post Генсек ООН визначив координатора програми з вивезення зерна з України: хто ним став appeared first on Народна Правда.Источник

Comments

Новости