Connect with us

Новости региона

G7 інвестує 600 млрд доларів в країни, що розвиваються ᐉ Народна ПравдаЛідери “Великої сімки” пообіцяли залучити 600 мільярдів доларів приватних та державних коштів протягом п’яти років для фінансування необхідної інфраструктури у країнах, що розвиваються та протидії міжнародній ініціативі Китаю “Один пояс, один шлях”.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Reuters.

Байден заявив, що США мобілізують 200 мільярдів доларів у вигляді грантів, федеральних фондів і приватних інвестицій протягом п’яти років для підтримки проектів у країнах з низьким і середнім рівнем доходу, які допомагають боротися зі зміною клімату, а також покращують глобальне охорону здоров’я. я, гендерну равенство та цифрову інфраструктуру.

“Я хочу внести ясність. Це не допомога чи благодійність. Це інвестиції, які принесуть прибутки всім”, — сказав Байден, додавши, що це дозволить усім країнам побачити конкретні переваги партнерства.

Європа також мобілізує 300 млрд євро за той же період, щоб створити стійку альтернативу китайській ініціативі “Один пояс, один шлях”, яку голова КНР Сі Цзіньпін анонсував у 2013 році. Лідери Італії, Канади, Великобританії, Франції та Японії також мають намір брати участь в ініціативі країн “Великої сімки”.

Інвестиційна схема Китаю передбачає створення сучасної версії стародавнього торговельного маршруту Шовкового шляху з Азії до Європи. Чиновники Білого дому заявили, що цей план не приніс відчутної користі багатьом країнам, що розвиваються.

Раніше повідомлялося, що країни “Великої сімки” збільшуватимуть інвестицій у добуток викопних джерел енергії. Насамперед, мається на увазі наростити обсяги поставок природного газу та нафти.

Також ми писали, що країни-учасниці “Великої сімки” візьмуть на собі зобов’язання надавати Україні безстрокову підтримку у війні проти Російської Федерації.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости