Connect with us

Новини Вінниці

Фонд Сергія Притули запустив Центри готовності цивільних у 16 містах — Forbes.ua


У 14 областях запрацювали центри цивільної готовності Благодійного фонду Сергія Притули, повідомляє організація. У центрах можна отримати базову військову та охоронну підготовку та підвищити адаптивність в умовах тотальної війни.

Forbes запустив на YouTube проект “Країна героїв”. Дивіться новий випуск про Херсон після окупації

Ключові факти

  • Проект спрямований саме на цивільне населення, він спрямований на підвищення рівня підготовки та знань цивільного населення для життя в умовах воєнного часу; визначення того, яка військова спеціальність найбільше підходить особі у разі мобілізації; набуття навичок і знань при необхідності участі в партизанському русі.
  • Це базові навички вогневої підготовки, тактичної медицини, поведінки в критичних ситуаціях.
  • У кожному місті є свій набір тренувань, всього їх більше 20 видів. Основні страви включають: як підготуватися до війни, стрільба, тактична медицина, військовий зв’язок, основи повітряної розвідки, використання військової оптики, бойові дії в міських умовах, військова логістика, розуміння процесів на війні, способи орієнтування на місцевості тощо.
  • Тут проходять теоретичні та практичні заняття. Викладачами навчання є переважно військовослужбовці з бойовим досвідом.
  • Зараз центри цивільної готовності працюють у 14 областях та 16 містах країни: Полтавській області (Полтава), Житомирській (Житомир), Вінницькій (Вінниця), Львівській (Львів), Дніпропетровській (Дніпро та Кривий Ріг), Черкаській (Черкаси, Умань). ). ), Івано-Франківській (Івано-Франківськ), Чернівецькій (Чернівці), Одеській (Одеса), Хмельницькій (Хмельницький), Чернігівській (Чернігів), Тернопільській (Тернопіль), Харківській (Харків) областях та м. Києві.

Ключова пропозиція

  • «Ми бачили попит людей на доступ до навчання для можливого бою… Люди хочуть бути готовими, але їм бракує інформації та можливості вчитися. Ми як фонд надаємо таку можливість завдяки центрам цивільної готовності у вашому регіоні чи місті», – зазначив засновник фонду Сергій Притула.

Контекст

З початку масштабного вторгнення Росії Фонд притулку закупив для української армії понад 750 колісних транспортних засобів, пікапів, позашляховиків, санітарних машин, інкасаторів, баггі та вантажівок.

За півроку Фонд став однією з найефективніших волонтерських організацій. За даними Forbes, він був у лідерах за зборами серед найбільших фондів у червні 2022 року.

На початку місяця Фонд Сергія Притули організував черговий збір коштів на закупівлю техніки для армії. Волонтери зібрали гроші на 50 бронетранспортерів «Спартан». За півтори доби українці зібрали 60, а не 50 БТРів.

У дні масованих обстрілів цивільної інфраструктури українці активніше підтримували ЗСУ. Лише за жовтень пожертви в три популярні благодійні фонди країни – United24, “Повернись живим” і Фонд Притули – досягли 1,5 млрд грн.

Матеріали по темі

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://forbes.ua/news/fond-sergiya-prituli-zapustiv-tsentri-gotovnosti-tsivilnikh-u-16-mistakh-30112022-10133

Comments

Новости