Connect with us

Культура

Фінал "ВСТАНОВИВ антирекорд на" Оскарі "2020 року – Українські новини


Новини культури:Вийшовши в прокат в некогда году, заключний частина "Саги нескінченності" Знайшла шалений успіх, ставши найкасовішім фільмом в історії.

Оплакуваті "Месніків: Фінал" СЕНС немає, но флагманській фільм Marvel Studios увійшов в Історію "Оскара" зі знаком мінус.

Правда, зараз з'ясувалося, что ця картина виявило дерло зуміла в такому статусі НЕ отріматі жодної статуетки "Оскар".

Незважаючі на ті что компанія Disney в якості претендентів на "Оскар" вісунула відразу 13 артістів з "Месніків: Фінал", фільм в підсумку получил лишь одну номінацію – в категорії "Кращі візуальні ефект". Альо и тут супергеройській блокбастер братів Руссо здобув победу, оскількі нагорода дісталася військовій драмі "1917". Ось так Безславні Закінчився похід "Месніків" за "Оскаром", проти Marvel Studios навряд чи Занадто засмутілася з цього приводу.

"Піноккіо" від Гільєрмо дель Торо: хто озвучити героїв анімації

І все ж такий результат дает право Джеймсу Камерону самовдоволено посміхнутіся, Аджея його "Титанік", а потім і "Аватар", будучи самими касовими фільмамі, змоглі завоюваті цілий букет "Оскарів". У 1998 году "Титанік" при 14 номінаціях виграли 11 Нагороди – на тій момент Такі показатели були рекордними. Що до "Аватара", то в 2010 году цею фільм БУВ удостоєній премій в таких номінаціях, як "Кращі візуальні ефект", "Кращі декорації" і "Краща робота оператора".

Втім, даже Ведучий мову про найкасовішіх фільмах всех часів, Варто обмовітіся, что в цьом рейтингу не Враховується Інфляція. Если ж брати цею фактор до уваги, то найуспішнішою картиною доніні залішаються "Віднесені вітром", что Вийшла в 1939 году. На "Оскарі" 1940 кіноепосом Віктора Флемінга з Вів'єн Лі и Кларком Гейблом удостоївся 13 номінацій, Виграїв в восьми з них.

джерело

Comments

Новости