Connect with us

Культура

Фільм "Аргумент" признал найбільш очікуванім фільмом 2020 року – Українські новини


Завжди існувалі письменники и поети, Які йшлі наперекір соціальнім рамкам. У сучасности суспільстві таких теж Чимаев. Є Досить суперечліві особистості в літературному середовіщі, якіх обговорюють и засуджують, їх твори забороняють читати б або не розуміють. Например, Чак Паланік, Хантер Томпсон, Чарльз Буковскі. У шкірного з них є один або кілька романів, Які віклікають в людях дуже суперечліві почуття. В їхніх творах піднімаються тими: перелогових, насильства, антісоціальної поведінкі, розбещеності и т.п. Если Дивитися однобоко, то можна лишь засудіті як самих письменників, так и їх романи, но если спробуваті зрозуміті непросто життя кожного персонажа, то можна Побачити глібокі Особисті переживання, психологічні травми и емоційний Біль.

Чак Паланік "Задуха"

Письменник народився 21 лютого тисячу дев'ятсот шістьдесят дві року в городе Піско, Який знаходиться в штаті Вашингтон. До 14 років ВІН живий разом з родиною в вагончика, потім батьки Розлуч и стали жити окремо. Чаку и его трьом братам часто доводять залішатіся на Піклування бабусі з дідусем на ранчо. Дід майбутнього знаменитого письменника БУВ українцем, Який переїхав в США ще в 1907 году. ВІН залиша свою сім'ю українське прізвище, яка в оригіналі булу Паланюк.

Уже ставши відомим, Чак Паланік віклікав осуд Суспільства своєю творчістю, его романі не всі розумілі, тому что смороду відрізняються прямолінійністю, похмурістю и жорсткий реаліямі життя. Чак зізнавався прессе в свою гомосексуальність, но имя партнера Ніколи НЕ розголошував, вважаючі, что особисте життя не винних віносітіся на Загальний огляд. А можливо, ВІН побоювався надмірної уваги фанатів. Відомо только, что ВІН живе у Ванкувері разом зі Своїм партнером на околиці міста.

Роман "Задуха" був написаний в 2001 году, в ньом розповідається про двох товаришів, Які ведуть Вкрай дивний способ життя. Смороду Грають роли історічніх персонажів з давніх часів в тематичних парках. Обидвоє одного є сексоголікамі, но намагають Вчитися контролюваті свою залежність, тому відвідують анонімні групові заняття. Віктор Манчіні, головний герой книги, заробляє гроші тім, что інсценує Власний задуха в різніх Громадський місцях. Его КОЖЕН раз рятують Різні люди, а потім вони ж надсілають Йому гроші. ВІН таким чином маніпулює свідомістю людини, тому что в його "рятівника" потім прокідається якась турбота и бажання помочь.

Мати Віктора знаходиться в лікарні для душевнохворіх, а Йому необходимо оплачуваті ее перебування там. Саме тому ВІН заробляє вісь таким дивним способом. Можливо, ВІН так швідше может отріматі необхідну суму. Его мати Незабаром перестає его впізнаваті и считает, что перед нею НЕ син, а адвокат, которого вона одного разу начинает розповідаті Історію з'явився на світло Віктора. У цьом оповіданні вона сообщает, что ее син БУВ непорочно зачать и ВІН ніхто Інший, як клон самого Ісуса.

Хантер Томпсон "Страх и відраза в Лас-Вегасі"

Народився Томпсон в штаті Кентуккі 18 липня тисяча дев'ятсот тридцять сім року. После смерти батька, матері Хантера довелося одній виховувати трьох Синів. Чи не витримала напруги, вона Почаїв надмірно вжіваті алкоголь. Хлопчики залиша на Піклування самих себе. У 19 років юнак добровільно Пішов в армію, тому что розбили машину свого тодішнього роботодавця. Альо в армії ВІН теж Довгий не протрімався, тому что відрізнявся норовлива, непокірний, бунтівлівість и снобской позіцією. Все це занесли в его характеристику и звільнілі.

После армії ВІН працював в журналах, но кож БУВ звільненій з-за бійок и непокори Розпорядження. Такоже письменник БУВ великим поціновувачем и колекціонером оружия. Одного разу Томпсон напиваючись до такого стану, что его дружіні довелося віклікаті поліцію. На питання копів про знаходження оружия в будинку дружина чесно відповіла, что у них 22 Стовбура, и все заряджені. Хантера називали "великим американська кошмаром" за постійне обурліва поведінка и Порушення СОЦІАЛЬНОГО порядку.

Его роман "Страх и відраза в Лас-Вегасі" віклікав осуд Суспільства, тому что весь сюжет відбувається на тлі наркотичного сп'яніння персонажів. Там складно розібраті, де реальність, а де галюцінації. Герої Постійно вжівають Заборонені Речовини, загрожують людям, вступають в зв'язок з неповнолітньою дівчиною, Якій ще й дають наркотики. Кажуть, що Томпсон опісував в Цій Книзі собі й свого друга, тобто персонажі НЕ є абсолютно вігаданімі.

Сам письменник зміг позбутіся наркотічної залежності, а его друг пропав без вісті. Глибина и позитивний сенс книги в тому, щоб зрозуміті, что после будь-якої ейфорії настає период пробудження и усвідомлення Всього жаху того, что відбувається. Можливо, самє таке грубі, но реалістічне описание подій поможет людям даже НЕ почінаті вжіваті наркотики. У 2005 году Хантер Томпсон застрелівся у власному будинку, написавши в передсмертній запісці "футбольний сезон закінчено". Йому Було 67 років. ВІН говорів, что це на ціліх 17 років более, чем ВІН Хотів прожити.

Чарльз Буковскі "Жінки"

Народився письменник 16 серпня 1920 року в Німеччині, но Вже через три роки его батьківщина змушена булу переїхаті в США. Дитинство Буковскі Було несолодкім, батько весь час пив и бив его з матір'ю, це назавжди наклав відбіток на характер и долю письменника. Сам ВІН теж почав вжіваті алкоголь ще в юності, а Згідно Рідко МІГ Зупинити. У него трапляє дуже трівалі запої, свои твір ВІН часто писав самє в стані алкогольного сп'яніння. Всі его романи є частково автобіографічнімі, ВІН писав про своє життя и о том, что добро знав. Манера написання відрізняється відвертістю, чесністю, розбещеністю.

Буковскі щиро вважаю себе негарнім, бо в дітінстві страждав від вугрової висипки, яка залишилась відбіток на его обліччі и в дорослому віці. Альо ВІН кож розумів, что є дуже розумна, ерудованім и чарівною ЛЮДИНОЮ. Саме це, напевно, жінкам в ньом личить. Годиною Буковскі поводівся Вкрай антісоціально, на кордоні з відкрітою ворожістю и агресією по відношенню до оточуючіх, но при цьом ВІН дуже любив тварин и зневажав тих, хто їх ображає.

Роман "Жінки" оповідає про чісленні Любовні пригоди героя, Які спісані из жизни самого письменника. ВІН БУВ одружений Тричі, а такоже МАВ велику Кількість партнерок. У Книзі опісується все життя письменника и Кожна его жінка. У него Було много інтріжок и кілька значущих тріваліх романів. Може скластись враження, что герой роману не дуже поважає и цінує жінок, но книга зовсім не про це. Навпаки, вона про любов, почуття, драму, психологічні травми, страх справжньої блізькості, важкий вибір.

Шахраюють даже творці: 5 відоміх авторів, якіх обвинили в плагіаті

Всі ЦІ авторизованого дуже відомі и неоднозначні, як и їхні твори. Усіх трьох об'єднує ті, что у шкірного є своя глибока особиста драма, через якові смороду стали такими неправильними в очах Суспільства. Це ж транслюється на персонажів їх книг. Можливо, така Популярність романів обумовлюється тім, что КОЖЕН письменник Вкладай Частинку себе в своє Творіння. Смороду писали про своє життя: складаний, хворобліву, часом страшно. Альо ця страшна реальність дуже підкуповує чесністю и душевністю.

Чи не Варто засуджуваті и Занадто категорично ставити до таких Яскрава особистостей и їх романам, краще Вчитися розуміті прихований сенс того, что намагають донести авторизованого. Часто за насильством и жорстокістю может стояти душевний Біль або потреба в любові.

Comments

Новости