Connect with us

Культура

Фільм «Грейхаунд» з Томом Хенксом встановив рекорд за переглядами на Apple TV +


Американський кінорежисер і продюсер Олівер Стоун, відомий своїми фільмами «У пошуках Фіделя», «Вежі-близнюки», «Сноуден», висловився про творчу несвободу і загальним станом справ в Голлівуді.

73-річний іменитий кінематографіст Олівер Стоун в інтерв’ю The New York Times поскаржився на сверх’чувствітельность і зайву політкоректність «фабрики мрій».

«Всі стали занадто вразливими і чутливими. У сучасному Голлівуді неможливо зняти фільм без консультанта по COVID. Крім того, роботу над кожним фільмом курирує консультант по чутливості. Це так безглуздо і смішно«, – заявив Стоун.

На думку режисера, Американська кіноакадемія не має чіткої мети і змінює свої плани щомісяця, орієнтуючись за сучасними трендами, які, за словами Стоуна, виглядають «божевільними і безглуздими«.

Триллер про пандемію коронавируса: відомі виконавці головних ролей

Триллер про пандемію коронавируса: відомі виконавці головних ролейЧитати повністю

«Все підпорядковано правилам політичної коректності, але це не той світ, частиною якого я б хотів бути. Це якесь божевілля. Ніколи раніше не бачив нічого подібного. Мені це нагадує шалений чаювання з «Аліси в Країні чудес«, – висловився режисер.

Нагадаємо, в грудні 2014 року володар трьох премій «Оскар» Олівер Стоун зробив заяву на підтримку російської версії про події в Україні, зобразив українську революцію Переваги 2014 як «змова ЦРУ«.

Олівер Стоун і Володимир Путін

У 2015-2017 роках режисер зняв документальний фільм «Інтерв’ю з Путіним», який ЗМІ вже встигли розкритикувати за пропаганду. Фільм отримав переважно критичні оцінки за межами Росії і розглядається як такий, що має на меті демонизацию США і гуманізацію Путіна.

А на початку свого документального фільму «Нерозказана історія України» (2019) Олівер Стоун заявив: «Я нічого не знав про Україну, поки не поспілкувався з Путіним. І тоді я дізнався більше«.

джерело

Comments

Новости