Connect with us

Культура

фестивалю Brave! Factory в 2020 не буде – Українські новини


Знаменита музична премія MTV Video Music Awards в 2020 році все ж відбудеться, але з деякими ізмененіямі.Об це повідомляють в ABC News.

США досі лідирує за кількістю офіційно хворих коронавірусів, тому організатори багатьох подій змушені були відкласти заходи або ж зовсім їх скасувати. Тому кінопремії Оскар, Золотий глобус і BAFTA вже перенесли на кілька місяців пізніше заявленої дати.

Тепер на порядку денному стояло питання, чи проводити MTV Video Music Awards (VMA), на якому збираються найкращі виконавці світу. Але організатори все ж вирішили проводити, тому заплановане на 30 серпня в Барклайс-центрі (Barclays Center) захід пройде з невеликою кількістю гостей, або ж їх зовсім не буде. Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підтвердив, що премія дійсно відбудеться, але з обмеженнями, що стосуються соціального дистанціювання.

Продюсери шоу і менеджмент Barclays Center співпрацювали з урядом штату і міста, щоб разом розробити найкращий план проведення заходу, при якому ніхто не буде наражатися на небезпеку. Серед всіх вжитих заходів є ті, які допоможуть дотримуватися соціальної дистанції, тобто ми скоротимо кількість учасників і впровадимо віртуальні компоненти в шоу там, де це можливо, – заявив Куомо.

BET Awards 2020: 8-річна дочка Бейонсе отримала нагороду за саундтрек до фільму «Король Лев»

Варто додати, що церемонія VMA стане першим заходом, який проведуть в Barclays Center в Нью-Йорку з початку пандемії. Організатори премії також повідомили, що планують показувати живі виступи зірок в знакових місцях п’яти районів Нью-Йорка в день церемонії MTV Video Music Awards. Таким чином вони хочуть віддати шану усім жителями Нью-Йорка за їх стійкість під час пандемії.

джерело

Comments

Новости