Connect with us

Культура

Фестиваль Jazz Weekend: У столиці пріїдуть легенди джазу и номінанті премій Греммі (Відео)


Новини культури:21-23 и 29 листопада Київ зустріне найяскравішіх джазових світовіх зірок.

У столичному Freedom Hall состоится Одне з найяскравішіх світськіх подій року – фестиваль Jazz Weekend. Захід Вже прікувало Рамус меломанів, Аджея в столиці пріїдуть Легендарні артисти джазу, концерт якіх Неможливо Пропустити.

Саме в ЦІ дні Вперше пройде фестиваль Jazz Weekend, Який, за словами організаторів, зможу здівуваті найвімоглівішіх Музична гурманів.

Відкривати фестиваль буде колектив The Baylor Project. Знаменита американська група Вже підкоріла весь світ незрівняннімі ритмами и голосом. Глядачі зможуть почути Знамениті композіції, Які з & # 039; єдналі госпел, блюз и соул.

Дивіться кліп до пісні номінантів Греммі – The Baylor Project: відео

Кроме цього, меломанів чекає перформанс легендарного колективу Incognito. Джазова група, якові заснував гітарист и співак Жан-Поль "Блуі" Монік, Який Вже 40 років має Шаленний Популярність в мире. Колектив випустила понад 15 студійніх альбомів, а їхні концерти всегда відрізняються аншлагами.

Дивіться фрагмент виступа групи Incognito: відео

Вже 23 листопада підкорюваті сцену фестивалю будут музиканти з Ісландії – група Mezzoforte. Це один з найпопулярнішіх джазових колектівів, Який з часу Заснування – 1977 року – встіг вразіті Яскрава композіціямі, поміщенімі в 14 альбомів и 6 окремий збірок.

Дивіться фрагмент з виступа групи Mezzoforte: відео

Закривати фестиваль Jazz Weekend буде лауреат премії Греммі – піаніст и аранжувальнік Боб Джеймс. Легендарний артист прилетить до Києва спеціально для участия в Jazz Weekend. Во время фестивалю ВІН зіграє сольні композіції и виступа в дуеті з українцем Андрієм Чмут.

Дивіться фрагмент виступа Боба Джеймса: відео

Потрійна прем & # 039; єра: Селін Діон представила три пісні з нового альбому (Відео)

Нагадаємо, что 14 вересня українська співачка Наталія Могилевська Почаїв свой всеукраїнський тур. В ході первого концерту в столичному Ботанічному саду артистка Виконала свою версію гімну України, якові випустила до Дня визволення українських політв & # 039; язнів з в & # 039; язніць России. Тоді ж вона призвал гостей підтримати петіцію на сайті президента з пропозіцією внести корективи в текст офіційного гімну держави.

джерело

Comments

Новости