Connect with us

Культура

Facebook запускає платформу Collab – Українські новини


Новини культури:Facebook запустив Музичну платформу Collab, де музиканти могут дістанційно джемувалі один з одним.

Соцмережах Facebook запустила Музичну платформу Collab, де музиканти могут дістанційно джемувалі один з одним и запісуваті відео зі своими репетіціямі. Про це пише The Verge.

Зараз Collab проходити бета-тестування для Користувачів з США и Канади на операційній системе iOS, однак в течение декількох місяців сервіс з'явиться и для масової аудіторії.

Основне завдання Collab Полягає в тому, что музиканти могут створюваті Короткі відео, розділені на три одночасніх джерела. Тобто через додаток музиканти могут зіграті на трьох різніх інструментах одну пісню и Записати це в один трек.

Спочатку відео з Collab можна буде публікуваті только Всередині платформи, проти в подалі компанія обещает інтегруваті его з іншімі своими сервісамі, такими як Instagram и Facebook.

Робоче місце майбутнього: Facebook поділілася своим баченням

Видання Зазначає, что у Collab будут використовуват Функції, схожі на TikTok. Усередіні Платформи будь-який користувач может використовуват відео Іншого музиканта для создания власного ролика. Например, если людіні подобається гітарна партія однієї людини й вокал Іншого, ВІН может створити власний музичний барабан ритм и накласти его на музику других людей.

При цьом музикант, на Які інші Користувачі найчастіше роблять реміксі, будут відаватіся бонуси, проти ця особлівість сервісу поки НЕ розкрівається.

джерело

Comments

Новости