Connect with us

Культура

Ентоні Старр з «пацанів» поділився деталями другого сезону серіалу – Українські новини


Виконавець ролі Хоумлендера в серіалі «Пацани» Ентоні Старр дав інтерв’ю порталу ComicBook, в якому розповів про перспективи свого персонажа в другому сезоні телешоу, а також в цілому про особливості нових серій.

У дебютному сезоні Хоумлендер відзначився деякими дивними звичками, яким після смерті Стіллвелл, можливо, прийде кінець. Однак Старр зазначив, що в поведінці його героя замість можуть з’явитися нові химерні риси:

«Звичайно, він завжди буде шукати собі когось на роль матусі або татка. Тепер почалося життя без Стіллвелл, але що це означає? Що ви робите, коли залишаєтеся одні? Як ви могли помітити в трейлерах, у Хоумлендера з’явилися деякі нові цікаві повадки – думаю, я зараз нічого не спойлер. Я багато бачив у соціальних мережах. Людям цікаво, як буде розвиватися ця лінія, але сезон точно вийде веселим. Я з нетерпінням чекаю, коли люди побачать, що станеться з цим персонажем.

Взагалі, новий сезон багато в чому стане відображенням першого, тільки з підвищеним градусом божевілля і дотепності. Як сказав [шоураннер] Ерік Крипкая, ми намагаємося не збільшити масштаб, а досягти нових глибин. Так що наша мета – змістити акценти і представити нову перспективу. По суті, другий сезон буде внутрішнім подорожжю – для акторів і всієї творчої команди це стало випробуванням. Але ми впевнені, що досягли потрібного результату«.

Підвищує ставки: режисер «Ходячих мерців» обіцяє «велике пригода» для своїх героїв

Другий сезон «пацанів» стартує на Amazon Prime Video 4 вересня, коли в ефір вийде три нові серії. Наступні епізоди будуть виходити планомірно щотижня.

Нагадаємо, Amazon продовжив американський супергеройський серіал «Пацани» на третій сезон, А також опублікував невеликий ролик до другого.

джерелоComments

Новости