Connect with us

бізнес

Енергетичне підприємство з Бахмута переїздить в місто Вінниця


Компанії з різних куточків України продовжують переїжджати до міста Вінниця. З початку тотальної війни до Вінниці переїхало понад 250 підприємств із регіонів, де ведуться бойові дії.

Нещодавно підприємство з Бахмута – «Тем Енерго» перереєстрували у Вінниці. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Він зазначив, що спеціалісти міської ради готові допомогти у пошуку приміщень на території Вінницької МТГ.

«Тем Енерго» спеціалізується на будівництві електричних мереж. Вважається одним із найсучасніших будівельно-монтажних підприємств області. Вони не тільки будують будівлі під ключ, а й ремонтують підстанції різного типу. Вони також мають досвід роботи з відновлюваними джерелами енергії. Ми реалізували декілька проектів із запуску вітрогенераторів у Донецькій та Миколаївській областях»– зазначив Сергій Моргунов.

Заступник міського голови Андрій Очеретний уточнив, що сфера діяльності «Тем Енерджі» – будівництво та експлуатація електричних підстанцій класів напруги від 10 до 330 кВ.

Зараз на підприємстві працює 80 осіб. До російського вторгнення штат був удвічі більший.

«Але незважаючи на труднощі, компанія планує розвиватися. Також мають намір налагодити виробництво спецтехніки. Треба підтримувати роботу господарства. Це вагомий внесок у перемогу»​​​– підсумував очільникЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.myvin.com.ua/news/18223-enerhetychne-pidpryiemstvo-z-bakhmuta-pereizdyt-do-vinnytsi

Comments

Новости