Connect with us

Культура

Емілія Кларк предложили собі на роль Джеймса Бонда


Новини культури:Емілія Кларк зізналася, что вона є великою пріхільніцею фільмів про Джеймса Бонда и вважать б за честь, Якби їй Віпа можлівість дива дере жінкою в образі прославленого суперагента.

Зірка "Ігри престолів" і майбутньої мелодрами "Різдво на двох» не проти перевтілітіся в агента 007.

Нагадаємо, 25-й фільм франшизи «Не годину вмирати" стані для актора Деніела Крейга останнім в роли Бонда, в зв & # 039; язку з чим ходять наполегліві чуйні, что Наступний агентом 007 может стать жіночий персонаж.

На питання про ті, чи Хотіла б вона зіграті провідну роль в "бондіані", Емілія відповіла:

Так! Зрозуміло! Страшенно як Хотіла б! Джеймс Бонд – одна з тих франшиз, яка всегда Виглядає класно. Даже если навмісно зняти самий паскудної фільмі про Бонда, то ВІН все одне Вийди вражаючім.

Фільм "Джокер" ставши найпрібутковішім коміксом

Втім, Деніел Крейг Офіційно Ще не зняв з себе "повноважень" Джеймса Бонда, тоді як чуйні залішаються чуйним. Зйомки "Чи не час поміраті" підійшлі до кінця, так что фильм Вже находится на шляху в кінотеатри. В России картина Вийди в широкий прокат 9 квітня следующего року.

Що до Емілії Кларк, то ее новий фільм під назв "Різдво на двох" Глядачі зможуть подивитись уже з 5 грудня. У Цій картині Кларк Виконала роль Кейт, молодий, но ні на что НЕ яка сподівається дівчини, яка працює в магазині різдвяніх товарів. Життя Кейт змінюється, коли вона зустрічає милого хлопця на ім & # 039; я Том (Генрі Голдінг).

джерело

Comments

Новости