Connect with us

Культура

Економічно невигідно: масові концерти в США відновляться з 2022 року


У США не планують організовувати масових концертів або фестивалів принаймні до 2022 року. Про це заявив співзасновник одного популярного музичного фестивалю «Lollapalooza» Марк Гайгер.

як передає Голос Америки, За словами Гейгера такі заходи під час пандемії коронавируса НЕ будуть економічно вигідними, поки COVID-19 буде залишатися загрозою для здоров’я людей.

«Зараз не існує страхування для організаторів від COVID-19«, – заявив Гейгер.

Він також підкреслив, що страховка концертів є однією з найважливіших причин запізнілого відновлення концертів і фестивалів.

Джаз на Дніпрі 2020: в Україні відбудеться V Міжнародний фестиваль

Джаз на Дніпрі 2020: в Україні відбудеться V Міжнародний фестивальЧитати повністю

«На мою думку, це буде 2022 рік. Так багато часу піде на те, поки повільно закінчиться те, що я називаю «економіка гермофобов», і на їй зміну прийде те, що я називаю «економіка клаустрофобії», коли всі захочуть кудись ходити, вечеряти в ресторанах, відвідувати фестивалі і різні шоу«, – зазначив співзасновник фестивалю« Lollapalooza ».

фестиваль «Lollapalooza»- щорічний музичний фестиваль, що проводиться в Чикаго (США), що демонструє альтернативні, хеві-метал, хіп-хоп і панк-рок-групи, танцювальні та комедійні шоу, а також майстерність ремісників. Крім того, він надає площадку для некомерційних організацій і політизованих груп.

Як повідомлялося раніше, в Україні перенесли фестиваль класичної музики LvivMozArt на 2021 рік. Причина – пандемія коронавируса та карантинні обмеження.

джерело

Comments

Новости